freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Проект інтернет-книгарні

Тут нещодавно намалювалося замовлення на сайт для стоматологічної клініки. Домовилися, я почала підшукувати шаблон, а стоматолог подався радитися з маркетологом. І так його той процес захопив, що він радиться і досі, і скільки це ще займе в нього часу невідомо.
Ну а я тим часом відшукала ще й симпатичну тему для інтернет-магазину, до речі, я на неї вже давно задивлялася, але не було потреби. А оскільки вже налаштувалася на роботу, то вирішила в тренувальних цілях зробити інтернет-магазин і заодно в шаблоні покопатися))))
Тільки треба було придумати якусь тематику, робити для чогось міфічного складно. А тут як раз потрапив мені на очі сайт-книгарня Андрія Кокотюхи.
Отут то у мене і виникла ідея зробити сайт з можливістю продажу книжок для свого улюбленого автора — Владислава Івченка. Адже саме він ще рік тому почав продавати електронні версії книжок, які невидавалися, започаткувавши серію «Невиданий Івченко». Ці книжки справжній ексклюзив, купити їх можна лише у автора, бо більшість їх ніколи не буде видана, у всякому разі не зараз і не в цій Україні.
І я взялася за роботу, оскільки була знайома з творчістю атора, то знала, де знайти інформацію та фото, сподіваюсь у пана Владислава за це до мене не буде претензій. Тексти та цитати підбирала на власний розсуд, бо це моє особисте бачення сайту))))
Нижче можна подивитися тільки скріншоти, бо робоча версія тільки в моєму комп'ютері.
Tags: Владислав Івченко, Мысли вслух, дизайн
Subscribe

 • Мрія

  Саме зараз мрію опинитися ось в такому тихому місті з фантастичними видами на гори. При цьому внизу мають залишитися всі проблеми, робота, думки і…

 • По Лютеранській

  Як часто ми проносимося вулицями міста не звертаючи уваги на оточуючий нас світ. От і я скільки разів ходила вулицею Лютеранською і якось зовсім не…

 • Музей авіації

  В музеї авіації була 11 років тому. Минулого року був намір потрапити туди з екскурсією, але в останню мить все зірвалося. І ось нарешті на…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment