freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Шукаю роботу

Вже деякий час шукаю роботу і, якщо чесно, втомилася від цього. На найпопулярніших сайтах з пошуку роботи ось вже протягом півроку майорять одній й ті ж вакансії.  В мене взагалі склалося таке враження, що насправді більшість роботодавців нікого не шукають. Адже дуже часто  твоє відправлене резюме навіть і не відкривають.
І так щодня, перед очима майорять одні й ті самі вакансії. Але трапляється, що тебе запрошують на співбесіду, добре коли поспілкуєшся з кимось компетентним, бо буває так, що твої вміння оцінює людина, яка не знає які графічні програми існують взагалі і не бачить різниці між додатком та мобільною версією сайту.
Такі пошуки втомлюють та розчаровують. Звісно, що я  далеко не спец, але ж маю велике бажання просуватися вперед, знаю, що багато ще чого треба вивчити і без помилок не обійтися, але я готова до того)))
Ще в мене склалося таке відчуття, що деяким роботодавцям не до вподоби моя українська. Приходиш на співбесіду,  там всі такі російськомовні, а тут ти ніби з якоїсь іншої планети звалився...
Але я не здаюся)
Може хтось зможе порадити щось з пошуком роботи, то буду дуже вдячна)))
А поки шукаю постійну роботу дизайнера, можливо веб, беруся за будь-який підробіток. Тож кому знадобиться допомога з візитками, сайтами, календарями, буклетами, логотипами, фотографіями чи ще чимось, звертайтеся))) 
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments