freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Французька весна

У суботу відкрилася чергова «Французька весна». Цього року киянам показали вуличну виставу «Галілео» на Софіївські площі.
Дійство тривало майже годину, у виставі Галілей, сидячі на величезній сфері, яка уособлювала собою небо, розповідав про історію відкриття теорії геліоцентризму. А акробати, які демонстрували фантастичні трюки на чималій висоті, були зірками.
Дійство було красивим та захоплюючим, особливо бурхливо публіка реагувала на виступ дівчина на жердині, кожен її стрибок та оберт викликали захопливі вигуки та оплекси. Трюки доповнювалися музикою та піротехнічними ефектами.


З того місця, де я стояла було видно не погано, але за рахунок відстані трохи втрачалось відчуття висоти. Думаю, з ближчої відстані, то виглядало ще ефектніше. Трохи доводилося дослухатися до слів, може міце таке було, а може трохи заважали сторонні звуки. До того ж народ постійно мігрував, обов'язково періодично хтось ставав попереду і затуляв видовище, тож доводилося трохи зміщуватися))))
Одним словом мені дуже содобалося, актори просто молодці.


Tags: Київ, репортаж
Subscribe

 • Літні мотиви

  Коли за вікном все біло-сіре, то хочеться яскравих барв) Так і згадуєш про літні фотографії)

 • Купальські мотиви

  Я вже досить давно не фотографувала людей. Репортажі звісно були, а отак щоб влаштувати звичайну фотосесію, то це ні. А тут як раз на Івана Купала…

 • Місяць

  Зовсім випадково, проходячи повз дерево, помітила гарний ракурс, місяць немов в рамці)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments