freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Дивна історія...

Сьогодні ж ніби-то і не понеділок, а день видався пекельним. Примудрилася я потрапити у дивну пригоду. Досі не можу зрозуміти як так вийшло і до голови лізуть якісь вже зовсім фантастичні ідеї. Але по-порядку.
Їхала я сьогодні в обід з Либідської на Троєщину у 50-то тролейбусі. Зайшла, сіла, купила у кондуктора талон, а оскільки поряд вмостився дядечко з баулами та коробками, загородивши дорогу до компостеру, попросила її його закомпостувати. На власні очі бачила, як кондукторка відірвала талон з пачки і пробила. Я поклала здачу та закомпостований білет до кишені і спокійно поїхала собі, читаючи книгу. А тут десь на Русанівці зайшли контролери, ну я ж спокійно дістаю талони, от тільки у мене їх виявилося два однаковісіньких, один, той що їхала сьогодні до Либідської. І виявляється, на жодному не співпадає пробитий малюнок. У мене шок, як таке може бути. Я перерила ще всю сумку, і нічого. Контролер на мене навис, щоб я платила штраф, бо він мене розуміє як людину, але пред’явити талон я не можу, а отже їду зайцем.
Кондукторша відморозилася, щось там пробелькотіла, що типу щось не так?! Я трохи запанікувала, намагалася звірити номери на квитках, але оскільки кондуктор був на морозі, то я так і не зрозуміла, ніби-то номери різні.
В результаті мене намагалися зсадити, потім почали лякати нарядом транспортної поліції, яка мала приїхати і скласти протокол. І тоді я б мала заплатити штраф у розмірі 170 грн., (де про таке сказано), але якщо по-хорошому, то можу заплатити контролеру всього 60 грн.
Я таки вийшла, контролер почав звонити якомусь Міхаличу, щоб той під’їжджав, а я просто пішла геть з гнітючими думками, що от в навіть такій ситуації ти не можеш себе захистити. Як довести свою правоту, якщо не можеш пред’явити закомпостований квиток, а отже являєшся безбілетним пасажиром.
Але що найбільше не дає спокою, то це те, як воно так вийшло? Я купляла талон і бачила як його пробивали… Значить щось я десь пропустила. А може кондукторка всукала мені який лівий квиток? А може це в них договорняк з контролерами, як можна розвести лохів на гроші? Чи це якась містика?
Словом деньок вдався на славу)
Tags: Мысли вслух
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • В гості до трьхсотітнього Смайлика

  Про Максаківський монастир чула давно, але об'єктом для обов'язкового відвідування він став після того, як у Менщині Туристичній я побачила…

 • Десна

  Щоб побачити Максаківський монастир потрібно з Максаків перебратися на протилежний берег Десни. Зробити це можна лише з червня по жовтень, коли…

 • Максаки

  Можна напевно не писати, що світ безмежно великий і в ньому стільки всього цікавого) І головне не потрібно далеко їхати, нові місця можна відкривати…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments