freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — квітень 2017

Владислав Івченко «Третій фронт»
Другий рік поспіль мені на день народження дарують книги Івченка. Можливо це може стати традицією)))
За книгу взялася тільки в цьому місяці, чому так, бо по-перше були початі книжки, а по-друге, я знала, що якщо почну читати, то вже не відірвуся. Так і сталося. Варто було перегорнути перші сторінки і поринути в світ чудовиськ, карколомних битв, зради та помсти і все, світ навколо перестав існувати.


В романі розповідається про створення третього фронту з чудовиськ, бо саме вони зможуть захистити України та протистояти атакам Кремляді, так, саме вона уособлює в собі все зло, саме вона втілює в життя свої підступні плани, а президенти, то лише виконавці, яких легко можна поміняти.
На перший погляд книжка фантастична, але насправді реальності в ній дуже багато, тут у всій красі показано стан речей в нашій країні, сутність нашої гнилої системи, наскільки корумпований весь державний апарат, вороги всюди, продажні агенти Кремляді теж всюди. І що ніякі реформи не допоможуть виправити ситуацію, треба скорочувати та міняти державні органи.
Чудовиськами, які воюють проти України є гагарін, гастело, гебня, валякотік, георгіївська стрічка, пєльмєшкі, пивасики, майонезик, ковбаска по 2,20. То ж не підгодовуйте цих монстрів своєю енергією))))
І головне, незважаючи на те, що наші монстри перемогли, все одно спокій наша держава здобуде лише тоді, коли головного ворога буде знищено назавжди.
Книга закінчується так, що автор ще може написати продовження)))
Одним словом, читати, бо вона дуже класна)

Всеволод Нестайко «Тореадори з Васюківки»
Ось нарешті в дорослому віці я вперше прочитала цю книгу і вона мені страшенно сподобалася. Сто відсотків, що в дитинстві вона була б однією з моїх улюблених. Але так сталося, що тоді вона до моїх рук так і не потрапила.
В дитинстві я дуже любила читати і перечитала майже все у сільській бібліотеці у бабусі, але Нестайка там нічого не було, на жаль. Про «Тореадори з Васюківки» чула від мами, бо саме цією книгою вона зачитувалася, коли була маленькою. Але я так її і не прочитала, поки я була мала її ніде не можна було знайти, а потім вже я не читала книжок для дітей. От тому-то я вперше прочитала Тореодорів тільки зараз.
Книга дуже класна, в ній купа цікавих та смішних епізодів. Головні герої Ява та Павлуша чого тільки не виробляють, то намагаються побудувати метро під хлівом у яке провалилися льоха, то виводять корову Контрибуцію на родео, то стають робінзонами і примудряються заблукати в кукурудзі. Хоча з кукурудзою то, думаю, реальна штука, бо колись посадки цієї культури були велетенськими, навіть в моїй дитячій пам’яті залишилися згадки про хащі з кукурудзи))))
Дуже мене насмішив епізод про сім’ю Книшів, які закрившись у хаті, щоб сусіди не бачили, ложками їли кремові троянди на торті.
А як гарно описано Київ 1965 року. Виявляється деякі речі майже не змінилися — київські тролейбуси з кондукторами та пасажирами, які морозяться від оплати проїзду та пляжі на Трухановому))))
Словом не буду переповідати сюжет, але скажу, що книга шикарна, нічого, що це дитячий роман))))
Tags: книги
Subscribe

 • Бігач

  До недавна я знала, що Бігач - це село, що знаходиться в стороні від траси в Менському, а нині вже Чернігівському районі. Чому звернула увагу, бо на…

 • У пошуках примари

  До недавнього часу найстарішим храмом Менщини була Миколаївська церква в селі Городище. Церква була збудована у 1763 році, в 60-тих роках її…

 • Літо

  Літо, поле, на якому колоситься пшениця та ячмінь, сонце, що наближається до горизонту і все навкруги заливає жовтогарячим світлом, а ще тиша і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments