freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Kyiv food and wine festival

Цими вихідними на ВДНГ пройшов черговий фестиваль вина.


Вибралася я на нього у неділю. Прийшла в районі першої години дня, то людей було ще небагато, зате вже за декілька годин у касі стояла довжелезна черга. А на території майже не було вільних місць,  під вечір у багатьох виробників вже й деякі види вина закінчилися))) Тобто краще приходити зранку)))


На мій погляд цього разу, в порівнянні з осінню, було менше виноробів. Хоча ніби-то всі великі виробництва були представлені, але, напевно, невеличких виноробень було менше.
У Коблево мені сподобався Трамінер, буду знати, бо коблевських вин я як правило не купую.


Шабо, як завжди, радувало свом ігристим брютом та Розе, яке у нас в Києві не відшукаєш.
Чизай порадував Розе та Черсегі


До стенду Cotnar як завжди було не підступитися. Окрім звичного асортименту вони ще пропонували три види молочних лікерів, які вони на смак, не знаю, бо не пробувала, але народ відгукувався схвально, та таке собі десертне запашне вино з сливою та ще чимось. Пляшки якого були оздоблені етикетками з смішним симпатичним котом, хто любить солоденьке, то можна купувати, смак приємний)))
А це подільські вина.


Винне господарство князя Трубецкого, тут я спробувала всі марочні та витримані вина, всі сподобалися, мають хороший насичений і трохи терпкий смак, під м'ясні страви взагалі клас. Сама ж зупинилася на рожевому Сіра.
А ще побувала на лекції-дегустації рожевих вин.


Пробували вино від 4 виробників — Шабо, Cotnar, Чизай та винороба Заїки із Дніпра. Кожне було непогане і смакувало по своєму)))


Погода було хорошою, навіть сонечко радувало і гарно цвіли каштани із бузком.
Напробувавшись вирушаю додому)))
Tags: Індустар 50-2, ВДНГ, Київ
Subscribe

 • Про вакцинацію

  Напевно більшість вже знають, що в МВЦ запрацював центр масової вакцинації від Covid-19. Інформації багато і різної, хтось пише, що вакцинувався…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Дощові краплинки

  Сказати, що фанат макрозйомки, то ні, але мені дуже подобається повозитися зі старими мануальними об'єктивами, знайти гарний ракурс чи світло)…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments