freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Kyiv food and wine festival

Цими вихідними на ВДНГ пройшов черговий фестиваль вина.


Вибралася я на нього у неділю. Прийшла в районі першої години дня, то людей було ще небагато, зате вже за декілька годин у касі стояла довжелезна черга. А на території майже не було вільних місць,  під вечір у багатьох виробників вже й деякі види вина закінчилися))) Тобто краще приходити зранку)))


На мій погляд цього разу, в порівнянні з осінню, було менше виноробів. Хоча ніби-то всі великі виробництва були представлені, але, напевно, невеличких виноробень було менше.
У Коблево мені сподобався Трамінер, буду знати, бо коблевських вин я як правило не купую.


Шабо, як завжди, радувало свом ігристим брютом та Розе, яке у нас в Києві не відшукаєш.
Чизай порадував Розе та Черсегі


До стенду Cotnar як завжди було не підступитися. Окрім звичного асортименту вони ще пропонували три види молочних лікерів, які вони на смак, не знаю, бо не пробувала, але народ відгукувався схвально, та таке собі десертне запашне вино з сливою та ще чимось. Пляшки якого були оздоблені етикетками з смішним симпатичним котом, хто любить солоденьке, то можна купувати, смак приємний)))
А це подільські вина.


Винне господарство князя Трубецкого, тут я спробувала всі марочні та витримані вина, всі сподобалися, мають хороший насичений і трохи терпкий смак, під м'ясні страви взагалі клас. Сама ж зупинилася на рожевому Сіра.
А ще побувала на лекції-дегустації рожевих вин.


Пробували вино від 4 виробників — Шабо, Cotnar, Чизай та винороба Заїки із Дніпра. Кожне було непогане і смакувало по своєму)))


Погода було хорошою, навіть сонечко радувало і гарно цвіли каштани із бузком.
Напробувавшись вирушаю додому)))
Tags: Індустар 50-2, ВДНГ, Київ
Subscribe

 • Прочитане — серпень-вересень 2021

  Знову добірка прочитаних книжок за два місяці) Часу не вистачає і читати і писати) Моїм фаворитом став Дорж Бату «Таємниця старого лами» Ця…

 • Прочитане - червень-липень 2021

  За ці два літні місяці прочиталося багато. Юрій Даценко «Книга в камені» Прочитала нову книгу Юрія Даценка «Книга в камені» і мені дуже…

 • Прочитане - травень 2021

  В цьому місяці читала багато - і українського, і закордонного. Почну з того, що найбільше вразило) Рут Веа «У лісі-лісі темному» Десь випадково…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments