freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Зали Книжкового Арсеналу 2017

Черговий день Книжкового Арсеналу був багатолюдним та цікавим на події, як раз відзначався день вишиванки. Якось так сталося, що поки я добралася до Арсеналу, то нарахувала всього 5 людей у вишиванках, зате Арсенал рябів ними на всю. Тут були і сукні і сорочки, з різними орнаментами та різних кольорів.
А тепер трохи про зали.


Подвір'я Арсеналу, де можна перепочити, перекусити, просто посидіти біля фонтану або сфотографуватися)
Виставка «Живий шрифт». Тут представлені чудові роботи каліграфії. Іноді мені стає прикро, що моє покоління не застало уроків каліграфії в школі, це ж так цікаво))))
Робота Олі Протасової з пластиліну.

Зал в якому зібрані журнали «Перець» за різні роки. Виставка має назву «Один кілометр перцю», може так і є, бо журналів тут так багато, що я навіть не змогла все зафіксувати в пам'яті. Але дуже цікаво.
Тризуб та жовто-блакитний прапор — це антирадянщина...


Були ж часи...


В цьому залі представлені роботи Вернера Клемке та Оноре Дом'є, батька французької карикатури, його роботи мене просто вразили.


Виставка робіт львівського художника Андрія Сагайдаковського «Слухай уважно». Але роботи у нього не прості, він малює їх на килимах, дуже цікаво.


Зал Pictoric


в якому представлена виставка робіт ілюстраторів «До речі, життя чудове»


Ця стіна користувалася шаленим попитом, мабуть кожен біля неї сфотографувався)))


І найголовніше зал з книгами, бо в основному на Книжковий Арсенал приходять за книжками.


Дуже багато дитячої літератури. А ще бачила величезну кількість мам з немовлятами, такими крихітними, але вони зовсім не зважали мама роздивлятися та купувати книжки)))
Tags: Київ, Книжный Арсенал, репортаж
Subscribe

 • Оболонь та мурали

  Люблю я мурали, до того ж роздивляння гарних вуличних малюнків, можна прирівняти до відвідування галереї Про мурали Оболоні я вже писала…

 • Маленька магія

  Нова робота Олександра Корбана "Маленька магія" під шляхопроводом на перетині Богатирської та Лугової. Мурал з'явився наприкінці березня, а його…

 • Панорама Києва

  Цей мурал на Оболоні вже старенький, створений ще у 2005 році, і я вже його бачила. А нещодавно оновила спогади і він мене вразив по-новому. Дійсно…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments