freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Проект «Лінія Маннергейма»

На Книжковому Арсеналі відбувся перший виступ у Києві Сергія Жадана, Олега Каданова з «Оркестра Че» та Євгена Турчинова із «Собак» з новим проектом «Лінія Маннергейма».


Людей зібралося дуже багато, оскільки вільних місць не було, то народ тягнув все на чому можна сидіти, стільці та крісла-мішки з вуличних кафе, ближче до сцени. Хтось дивився концерт, стоячи на бордюрі фонтану)


Дійство тривало годину — чудова музика поєднувалася з гострими, сумними та реалістичними віршами Жадана.
На останок хлопці підготували подарунок для глядачів — презентували нову пісню на вірші Жадана «Колискова», яку виконала Саша Кольцова разом з Олегом Кадановим.


Ця пісня стала рінгтоном для мобільного додатку Wake App in Peace від фонду «Повернись живим», який презентували учора і його вже можна безкоштовно встановити на свій телефон. Його ідея досить просто, по суті цей додаток — це будильник, а точніше антибудильник і за кожну хвилину яку ти просипаеш будуть зніматися гроші з твоєї картки на рахунок фонду, тим самим нічого не роблячи, а точніше солодко сплючи, можна допомогти військовим. Тому пісня і має назву «Колискова», бо чим довше спатимеш, тим більше допомагатимеш))) Загалом цікава ідея і дуже класна пісня, а мелодійний та ніжний голос Саші заколисає кого завгодно))))
Tags: Книжный Арсенал, Сергій Жадан, Юпітер 37А, репортаж
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments