freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Галерея мистецтв на Троєщині

Виявляється у нас на Троєщині є прекрасна галерея мистецтв та ще й знаходиться недалеко від мене — на Драйзера 6. Галерея створена при центральній районній бібліотеці ім. Павла Загребельного, вхід з торця будівлі.


Вчора там проходив творчий вечір «Три жінки. Три долі» за участю Оксани Радушинської та Тетяни Череп-Пероганич. Анна Багряна, яка мешкає в Болгарії, на жаль, приїхати не змогла. Окрім поезії того вечора ще лунали і прекрасні пісні. Було тут душевно і по родинному затишно.
А ще прекрасні картини на стінах. В галереї як раз проходила художня виставка українського живописця Олексія Томіна.


Картини мене дуже вразили, акварелі здалеку нагадували фотографії, все на них було ніби то живе. Художник був багатогранним у своїй творчості, він створював мозайки, графіку, вітражі, малював по дереву, захоплювався аквареллю та олією, працював у стилі ню. Пишу про нього в минулому, бо в 2016 році Олексій Томін помер від тяжкої хвороби. Але залишилися його картини, які дійсно зачаровують.
Дуже багато пейзажів Києва, художник тут народився і дуже любив це місто. А ще всі вони виконані в теплих жовто-оранжевих кольорах.
Фотоапарату цього разу з собою не було, тому викладаю декілька фото з мобільного, і раджу всім, буде час, завітайте до галереї, працює вона щоденно, понеділок вихідний. Виставка робіт Олексія Томіна, якщо не помиляюся, триватиме до 8 липня.
А оцей персонаж, що виглядає з-під жіночих спідниць, на картині «Шпигун», вам нікого не нагадує?))))

Тепер буду знати як долучитися до прекрасного, не виїжджаючи з Троєщини)))
Tags: Мысли вслух, троєщина
Subscribe

 • В пошуках заходу сонця

  Цим фотографіям вже декілька років. Це був погожий літній день і мені схотілося поїхати десь на поле, щоб сфотографувати захід сонця. Але я щось не…

 • Вечірній Відень

  Чомусь схотілося згадати подорожі Європою, розібрати ще не опубліковані фотографії. Першою відкрилася папка з вечірнім Віднем. Повторюся, що…

 • В гостях у Андрія Сагайдака

  Вже більше року не була в Міжрічинському парку, чи то точніше в гостях у Андрія Сагайдака. Адже, я думаю, більшість зі мною погодиться, що в Отрохи…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments