freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — липень 2017

Каміла Лекберг «Лист від русалки»
Четверо друзів, одного з них вбивають, інші отримують анонімні листи з погрозами, але всі мовчать. Знову Єріка та Патрік будуть шукати коріння сьогоднішніх подій в минулому. Виявляється дитячі травми можуть вплинути на психіку і призвести до страшних наслідків. Книга цікава, тримає в напрузі, а від фіналу стає трохи моторошно і сумно.
Каміла Лекберг «Проповідник»
Друга книга з циклу, де письменниця Єріка Фальк саме чекає на свою першу дитину, тому в розслідуванні мало приймає участь. Все тягне Патрік, а справа складна. Знаходять понівечений труп дівчини, а разом з нею останки ще двох, що зникли 24 роки тому. А потім зникає ще одна дівчина і це в курортний сезон. Слідство крутиться навколо впливового сімейства, але все настільки заплутано, що до останнього важко зрозуміти, хто ж той божевільний вбивця. І знов таки боком вилазять дитячі фантазії.
Андрій Кузьменко (Скрябін) «Я, Паштєт та і армія»
Поки їхала в інтерсіті з Тернополя прочитала, читалось на одному диханні і місцями було смішно. Трохи косо на мене поглядали сусіди, коли я раптом починала хіхікати. Книга про те як Кузьма служив в армії, про те як то воно було і про деяких цікавих персонажів з якими його там звела доля.
Tags: книги
Subscribe

 • День Героїв Небесної Сотні

  20 лютого — вже четверта річниця страшних та трагічних подій на Майдані. Сумно усвідомлювати, що з кожним роком ті рокові події стають від нас все…

 • День Гідності та Свободи

  Отак все починалося, але, на жаль, кінця поки що не видно...

 • «Майдан. (Р)Еволюція духу»

  Вчора на Майдані відбулася презентація Альманаху «Майдан. (Р)Еволюція духу» та каталогу 50 найкращих світлин Майдану. Це величезна книжка…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments