freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Луцьк. Зоопарк та парк Лесі Українки

Після обіду другого дня нашого перебування у Луцьку, коли стало вже надто спекотно, щоб пересуватися містом, ми відправилися до парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки.


Але зайшли туди не як всі нормальні люди через центральний вхід, а окільними шляхами з вул. Глушець. Стежка йшла по насипу, отаким тунелем.


Через деякий час по праву сторону почали виднітися будівлі луцького зоопарку. Я взагалі то не дуже люблю зоопарки, можливо у всьому винні мої дитячі спогади від відвідування київського, хто зна. Але про луцький читала багато доброго і позитивно, тому звертаю і йду до входу.


Луцький зоопарк знаходиться в міському парку і займає площу всього 4,2 га., а ще саме він єдиний за всю історію незалежності був реконструйований за кошти Євросоюзу. Вхідний квиток коштує 40 грн.
І от ми на території парку, одразу нас зустрічають папуги та мавпочки в клітках.
Далі доріжки розходяться в різні боки, а ми рушаємо праворуч. Територія зоопарку гарна і охайна, скрізь доріжки, дуже багато квітів, як висаджених в ґрунт, так і в горщиках. Скрізь лавочки, гойдалки, альтанки, тобто заморившись можна сісти та перепочити в тіні дерев, а заодно і перекусити. Тому сюди можна приходити на цілий день, особливо з дітьми.
За склом ведмедики


А ще в парку декілька озер з місточками, в яких плавають качки, гуси, лебеді та навіть пелікани.
Так, територія невелика, але ми декілька годин витратили, щоб обійти все і не залишити поза увагою жодного мешканця зоопарку. Фотографувала я не всіх тварин, що мешкають у зоопарку, а лише деяких. І якщо на фото вони вам здадуться якимись нещасними чи млявими, то знайте, то все від жари. Ми самі походивши під сонцем декілька годин, сховалися в тіні дерев і виглядами аж нічим не краще))))
Страуси і коти)))


Зубр


Єнотовидна собака


Гуси ласують кавунами


А там десь від жари сховалися леви.
Верблюд


Кози та вівці ласують листочками


Пташки
Кролики
Від луцького зоопарку залишилися лише приємні враження.
А після того ми відправилися гуляти парком Лесі Українки.
Він досить великий і місцями трохи занедбаний, але як виявилося не все так погано, в центральній частині повним ходом йшла реконструкція — прокладали нові доріжки з плитки, чистили канали.


Тут же в парку знаходиться міський пляж.
А оце понтонний місток до фестивалю «Бандерштат», щоправда рух по ньому лише односторонній))) А тому весь час збиралися черги, то з одного боку, то з іншого.
Територія фестивалю
Центральна алея


Пам’ятник Лесі Українці


А це парк атракціонів — старі добрі, з мого дитинства, аж ностальгія прокинулася))))
Та така, що я навіть на одному з них покаталася. Хоча, напевно, саме, декілька келихів пива «Земан», додали мені впевненості і я таки наважилася роздивитися краєвиди з колеса огляду.


І до того ж не так і страшно було)))
Вид на замок


Свято-Троїцький собор


Головна сцена фестивалю «Бандерштат»
Вид вниз


і за небокрай)


І ось я вже знову на землі, навіть трохи сумно, що все так швидко завершилося)))
До потяга в нас ще залишався час, але йти вже нікуди не хотілося, та вже і не було куди, бо майже все роздивилися. А тому влаштувалися на схилі біля річки Стир, смакували пиво «Земан», спостерігали за людьми на березі та слухали відголоски фестивалю. Із-за вітру іноді добре було чутно то одну сцену, то іншу, то звук з усіх трьох зливався в єдину незрозумілу симфонію.
А потім була кава та вечірня прогулянка до вокзалу, задушливе купе та рідний Київ.
І виявилося, що Луцьк таки набагато більший та цікавіший і сюди варто приїхати, хоча б просто для того, щоб поблукати його вуличками як старими, так і сучасними.
Tags: Волинська обл, Луцьк, путешествия
Subscribe

 • Чорні коти Тбілісі

  Вкотре повторюся, що я дуже люблю мурали та різний вуличний стріт-арт. В кожному місті, де не буваю, обов'язково відшукую щось цікаве. В старому…

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments