freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Про закордонний паспорт (продовження)

І так в продовження опусу про отримання біометричного закордонного паспорту.
Пройшло майже сім тижнів і я нарешті отримала на руки довгоочікувану книжечку і це терміново.


Якщо запис в електронну чергу працює відмінно, то от з відслідковуванням готовності документу все трохи гірше. 16.08 паспорт відправився на персоналізацію, а 11.09 був готовий і його відправили до відділення міграційної служби. Доставка за їх же даними має тривати 3 дні, а при складних погодних умовах до 7. І от пройшло два тижні, а нічого не змінилося, а на вулиці нібито лише осінь, і погода ще ж не погана. Мені набридає по три рази на день штурмувати сайт міграційної служби, тому йду вже до них, добре, що вчора як раз звільнився день.


Десь годинку довелося простояти в черзі, бо виявилося, що процес отримання готового паспорту - тривалий. Чоловік переді мною пробув у кабінеті десь хвилин 20, а це більше, ніж я витратила на здачу документів. А все тому, що досить часто до кабінету вриваються знайомі без черги з телефонами, бо їм мають видати по блату. При мені до кабінету влетів пацан, а перед цим був дзвінок від керівництва і йому поза чергою, і навіть в іншому кабінеті видали біометрику. Словом, все як було так і залишилося — блат, дзвінки від керівництва, проходження без черги. А ми смертні маємо томитися в душному приміщенні, поки боги цього світу отримуватимуть ті ж самі послуги поза чергою. От тобі і боротьба з корупцією))))
Мені було цікаво, чого ж там так довго видають той паспорт. Хоча особисто мені пощастило, я справилась всього за 5 хвилин – пробивають по базі твої дані, знаходять паспорт в коробках, сканують його, знімають твій відбиток, ти розписуєшся і вуаля.
Найбільше мене вбило зауваження бюрократичної тітки на видачі, чого ви всі поприходили саме зараз, їй немає коли передихнути, повний коридор людей, а от зранку нікого не було. На що я їй відповіла, що коли зручно, тоді і прийшли, і до того ж у неї робочий день, то яка взагалі різниця.
А потім ця тітка кричить ще двом у сусідній кімнаті — «Дєвочки, щось я зголодніла, може перекусимо?» У відповідь - зараз влаштуємо - і це лише через дві години після обіду.
Словом державні установи рулять, недаремно у мене на них алергія))))
Ну а саме прекрасне, що я все ж таки вже з паспортом)))) Залишилося тільки кудись вибратися))))
Tags: Мысли вслух
Subscribe

 • OT VINTA у Києві

  Давно я не фотографувала якісь концерти чи виступи, востаннє робила репортаж аж на минулорічному Книжковому Арсеналі. А тут вчора була на концерті…

 • Qarpa у Києві

  Ще одним невеличким подарунком до Дня Народження став квиток на концерт гурту Qarpa, який відбувся учора у Docker pub. Давно я не бачила Карпу…

 • Полежака та Мухарський в «ОБ»

  В передостанній день вересня мені випала нагода побувати на спільному концерті Антіна Мухарського та Артема Полежаки в ресторані «Остання…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment