freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Дві київські презентації. Жадан та Кідрук.

Цього тижня в Києві пройшло дві презентації нових книжок — Сергій Жадан презентував роман «Інтернат», а Макс Кідрук «Не озирайся і мовчи».
Я побувала на обох)))


Отож, 26 вересня Будинок кіно. Людей дуже багато, але я прийшла трохи завчасно, то ще встигла сісти, але за лічені хвилини зал заповнюється, і народ вже стоїть в проходах та попід стінами. Сьома, на сцені з'являється Жадан. Оскількт сцена в залі велика, то Сергій запрошує всіх, кому не вистачило місця, підніматися на сцену та сідати поруч. І от уже вся сцена заповнена, лише по центру височіє Жадан з книгою. Дуже мила та тепла картина, але на жаль, у мене з собою не було фотіка.
І отак цілу годину Жадан, стоячи в натовпі читав, спочатку уривок з «Інтернату», потім нові вірші, які ще не надруковані.
А потім були шалені овації, зал аплодував стоячи, ще жодного разу не бачила такого на презентації книги.
Потім була дуже величезна черга за автографами. Ще хочу сказати, що багато хто вже прийшло з своїми книгами і до тог ж прочитаними. Дівчата, що сиділи поряд мене, навіть попідкреслювали у свої примірниках якісь цитати.
Не буду описувати, про що роман «Інтренат», хто в темі, то й знає, а хто ні,ну то таке))) Я ще книгу не читала, але планую, після того як осилю Кідрука та Івченка))))
А наступного дня, 27 вересня Макс Кідрук представив свій новий роман «НОІМ». Київська презентація була першою і відкрила тур по 100 містам України.


Також повний зал, і майже кожен з відвідувачів тримає томик роману в руках.
Презентації Макса не типові і саме цим вони цікаві. Цього разу він розповів про своїх персонажів, про теми, які підняті у романі, і звісно ж не обійшлося без фізики)))) Публіка важко сприймала інформацію з книги Брайана Гріна «Структура космосу» про те, що час насправді не рухається, що немає минулого, теперішнього і майбутнього — це лише ілюзія. А ще йшлося про ентропію, явище яке робить неможливими певні зворотні процеси, саме завдяки цьому нам здається, що час плине. Важко це сприйняти, бо в тебе вже в підсвідомості сидить уява про плинність часу)))


Потім була довга черга за автографами. Я як завжди була однією з останніх)))
А ця дівчина вже третій рік поспіль кожного разу приходить зі стосом книжок. Підписує для різних людей, можливо комусь дарує, не знаю. Хоча, як на мене, приємно отримати книжку та ще й з іменним автографом від автора в подарунок.

Ну все, пішла я читати «НОІМ», поки що цікаво і захопливо, і я вже майже повірила, що навіть ліфт у моєму будинку може стати шляхом до іншого світу, і нічого, що у будинку всього 9 поверхів))))
Tags: Київ, Макс Кідрук, Сергій Жадан
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • По іншу строну камери

  Зазвичай я знімаю фотосесії, і сама дуже рідко опиняюся но іншу сторону камери. А тут випала нагода трохи попозувати) Що головне для…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments