freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Владислав Івченко в Києві

Вчора в «Книгарні Є», що на Хрещатику, пройшла зустріч з письменником Владиславом Івченком, в рамках якої відбулося обговорення його пригодницьких романів та презентація нової книги про Івана Карповича.
По дорозі до книгарні мене застав дощ, за себе звісно не переживала, бо ж не цукрова. А от книжки, які несла на підпис, довелося щільніше загорнути у тобринку і пришвидшитися.
В «Книгарні Є» на Хрещатику 46, ще не бувала до цього часу. Зали магазину розмістилися на двох поверхах. От як раз на другому і проходила презентація, де знаходиться невеличкий зал для таких заходів. Після вулиці тут було тепло, сухо та затишно і навкруги купа книжок)))
Чомусь так вже повелося, що київські презентації Владислава Івченка збирають не так багато людей, окрім Книжкового Арсеналу. Кожного разу я очікую, що побачу повну залу, адже з кожним роком автор стає більш відомим та популярним, а отже і кількість його читачів збільшується. Так воно і буде, а цього разу так сталося із-за дощу і не дуже зручного часу — 18.30)))
Бо ближче до 19.00 народ трохи підтягнувся. В основному в залі зібралися поціновувачі творів Івченка. Хоча були й такі, що ще не читали жодного твору автора, але це не стало перешкодою для активної участі у обговоренні.
Славнозвісний тандем Івченко-Стукало, говорили про пригодницькі романи)))
Владислав розповів про те, що пишеться вже нова частина пригод Івана Карповича — це буде кіно-роман, дійство якого відбуватиметься в Одесі.
Також планується перевидання першої книги про Івана Карповича, написаної у співавторстві з Юрієм Камаєвим, яка буде доповнена новими історіями. І звісно ж буде нова обкладинка)))


Поговорили і про попередню книгу «Детективна агенція «Буря і Натиск». Владислав дуже переймається її долею, бо вона залишилась зовсім не поміченою літературними критиками. Так, книга специфічна, і спочатку здається дещо відмінною від інших творів автора, але то лише спочатку. Насправді ж вона дуже класна, а кінцівка, для мене, взагалі стала справжньою несподіваною.


Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, з купою цікавих питань та відповідей та під акомпанементи вуличної музики, що доносилась з Хрещатику.
І наостанок — автограф від автора)))
А це мої два екземпляри. Одну книгу вже прочитала, тепер візьмусь за іншу. І вже чекаю на книгу оповідань)))
Tags: Владислав Івченко, Київ, книгарня Є, репортаж
Subscribe

 • OT VINTA у Києві

  Давно я не фотографувала якісь концерти чи виступи, востаннє робила репортаж аж на минулорічному Книжковому Арсеналі. А тут вчора була на концерті…

 • Qarpa у Києві

  Ще одним невеличким подарунком до Дня Народження став квиток на концерт гурту Qarpa, який відбувся учора у Docker pub. Давно я не бачила Карпу…

 • Полежака та Мухарський в «ОБ»

  В передостанній день вересня мені випала нагода побувати на спільному концерті Антіна Мухарського та Артема Полежаки в ресторані «Остання…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments