freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — грудень 2017

Каміла Лекберг «Примарний маяк»
Вбито добропорядного чоловіка, про якого ніхто не міг сказати жодного лихого слова. Єріка та Патрік беруться за розслідування справи. А тим часом на родинний острів, що оповитий легендами про привидів, повертається однокласниця Єріки з сином. Хлопчика ніхто не бачив, бо він нібито хворіє… Роз’язка моторошна та вражаюча.
Олесь Ільченко «Збирачі туманів»
Книжка оповідань, присвячених Київ, тому старому, який ми поступово втрачаємо. В ній описано столичні магазини, вулиці, будинки, яких вже не існує, цікаві історії пов’язані з кіностудією Довженка. Словом, мені книга дуже сподобалася, я ніби прогулялася тим старим містом Києвом.
Олесь Ільченко «Пастка для геймера»
Коротенька дитяча розповідь, прочиталася в поїзді Рахів-Київ. Сюжет закручений навколо школяра, якого через інтернет втягли до секти, але остаточно в тому зав’язнути йому не дали його друзі-однокласники.
Наталя Гук «Книга історій та рецептів смачного настрою»
Подарували мені цю книжечку на Миколая. В ній поєднані історії з рецептами, що по своєму цікаво та нестандартно. Можна і почитати, і щось приготувати, надихнувшись оповіданням)))))
Tags: книги
Subscribe

 • Закарпатське макро

  Продовження посту про різнотрав'я Карпат. Цього разу макро)

 • Карпатське різнотрав'я

  Вже бувала в Карпатах влітку, але якось не звернула увагу на скільки тут гарно і скільки всього цвіте. Нижче трохи фотографій квітів, які…

 • Дорога додому. Кременець

  В Кременці бувала, але вже досить давно. Пам’ятаю, що мене дуже заворожило це місто в долині з центральною вулицею вздовж якої знаходяться…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments