freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — січень 2018

Олексій Волков «Лікарня на відлюдді»
Такий собі медичний детектив з цікавою та несподіваною розв'язкою щедро приправлений медичними подробицями. Головний герой — хірург із Харкова їде за проханням знайомого на роботу до лікарні у провінційне містечко. Для чого дізнаємося в самому кінці книги. А до того знайомимося з лікарями та їхнім побутом, переживаємо різноманітні операції в самих детальних подробицях. Специфічно, але захоплює і читається дуже легко.
Руслан Горовий «Гагарін і Барселона»
Однойменне оповідання прочитала вже після перегляду спектаклю, але все одно текст більш повний і дозволяє краще відчути переживання героїв. Решта оповідань у книзі теж дуже реалістичні і трохи сумні. Виключенням є оповідання «Правда», яке викликає позитив та гучний сміх. Ще сподобалася «Дев’яноста хвиля міграції», в якому автор описав свої мандри Європою у 90-их роках.
Ден Браун «Джерело»
Нова книжка від Дена Брауна як завжди захоплює, інтригує та тримає в напрузі до останньої сторінки. Але цього разу Роберту Ленґдону доведеться зіштовхнутися не з древніми символами та кодами, а з штучним інтелектом, який виявляється дуже розумним. А також знайти пароль та запустити презентацію свого покійного товариша, яка має дати відповіді на питання «Хто ми?» та «Що буде з нами?»
Агата Крісті «В 4.50 из Паддингтона»
Захотілося перечитати саме цей роман в якому старенька подруга місіс Марпл побачило вбивство у вікно потягу. І починається розслідування. Читала не вперше і ніби й вирахувала вбивцю, але виявилося що не вірно)))
«Шутки старих дядюшек» та «Тайна египетской гробницы»
Парочка оповідань з місіс Марпл та Пуаро.
Tags: книги
Subscribe

 • Літні мотиви

  Коли за вікном все біло-сіре, то хочеться яскравих барв) Так і згадуєш про літні фотографії)

 • Купальські мотиви

  Я вже досить давно не фотографувала людей. Репортажі звісно були, а отак щоб влаштувати звичайну фотосесію, то це ні. А тут як раз на Івана Купала…

 • Місяць

  Зовсім випадково, проходячи повз дерево, помітила гарний ракурс, місяць немов в рамці)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments