freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

До театру за 30 грн.

Насолодитися гарною грою на сцені театру, підтримати майбутніх акторів, подивитися виставу з першого ряду, і все це в Києві і всього за тридцять гривень. Мова про навчальний театр при університеті ім. Карпенка-Карого.


Вперше про нього я почула вже давненько від мами, яка будучи студенткою навідувалася сюди на вистави. Розповідала, що їй дуже подобалася те, як молоді актори старанно виконували ролі. І саме постановка «Ромео та Джульєтта» навчального театру вразила її набагато більше ніж аналогічна на сцені вже справжнього.
І ось на днях я згадала її слова і вирішила перевірити, чи досі це так. Виявилося, що театр працює. Репертуар невеликий, вистави починають о шостій вечора, щоправда бувають і в суботу, вартість 30 грн. Квитки можна купити перед самою виставою або замовити по телефону.
І от вчора я, як і моя мама 40 років тому, дивилася виставу в залі університету. На моє диво, в залі зібралося чимало народу, була тут і молодь, і знайомі молодих акторів, і літні люди. Воно і не диво, бо не кожен може собі дозволити часті походи в театр з квитками по 100-300 грн.
Так зал старенький, крісла продавлені, але… я отримала море задоволення від спектаклю. Актори викладалися на повну і грали просто прекрасно. Бувало так, що спектаклі відомих театрів справляли на мене менше враження.
Словом, якщо є вільний вечір, мінімум коштів і велике бажання доторкнутися до світу мистецтва, то завітайте до навчального театру при університеті, думаю, не пошкодуєте)))
P.S. Зал на другому поверсі але я про те не знала, то ще трохи потинялася коридорами вузу. Дуже вразив внутрішній інтер’єр — арочні склепіння у підвальному приміщенні навівали щось середньовікове, вітражі та широкі стерті сходи переносили в давні часи. Не думала, що здавалося б за самим звичайним фасадом, ховається таке начиння.
Tags: Київ, Мысли вслух
Subscribe

 • Крапка

  З цього року я завершую Проект 365, який почала з 2013 року. Тобто протягом чотирьох років я кожного дня брала до рук камеру і хоч щось…

 • 365 — грудень 2016

  В грудні я знову примудрилася захворіти, тому майже пів-місяця просиділа вдома(((( Розмальовувала фігурки та працювала над календарями, розробила аж…

 • 365 — листопад 2016

  В листопаді до нас раптово прийшла справжня зима, я знову захворіла, багато пекла, то пироги, то хліб. Побувала на двох презентаціях книг, розробила…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments