freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Казки українською

Нещодавно була у друзів у гостях, а у них маленька дитина. І вони їй придбали вже дві іграшки з казками — це щось на зразок наших платівок, але зараз все красивіше і пафосніше. Але ж зрозуміло, що всі іграшки з Китаю, а всі казки та пісеньки, що записані на карту пам'яті, звучать російською. Тоді я ще подумала, що напевно можна знайти щось цікавіше для дитини і наше. Хоча б ті ж казки Сашка Лірника, пам'ятаю, як ми самі ними заслуховувалися у 2014 році, але то вже для більш дорослих дітей.
А тут сьогодні на ФБ наштовхнулася на прекрасний проект UA:КАЗКИ, де можна послухати найкращі казки народів світу українською мовою. Але головне, що їх читають відомі українські постаті — Андрій Хливнюк, Саша Кольцова, Марко Галаневич, Євген Малуха, а згодом обіцяють казки від Сергій Жадана та Христини Соловій.
Окрім того тут же на сайті пропонують завантажити дитячу розмальовку до тої чи іншої казки, так дитина не просто зможе прослухати казку але і розмалювати її персонажів. Всі ілюстрації зроблені прекрасною українською ілюстраторкою Женею Гайдамакою.
Смішний і цікавий логотип з бичком розробила Віта Лопухіна.
то ж нехай наші діти слухають казки українською)))
Tags: Мысли вслух
Subscribe

 • Абрикосове

  Цього року дуже чекала на абрикоси, не знала чи застану період достигання. А вони наче мене і чекали, як раз того тижня, як я приїхала, віддячили по…

 • Соняшники

 • В погоні за заходом сонця

  От чому так, коли ти вирішуєш сфотографувати захід сонця, то він завжди виходить якийсь не такий. То небо хмарне, то фарб не вистачає, то ще щось. А…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments