freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Туристична виставка

Сьогодні побувала на черговій туристичній виставці UITT. Ходила як завжди за чимось цікавеньким, що зможе знадобитися для мандрівок у цьому році. Приємно, що деякі представники українських регіонів дуже постаралися і порадували хорошими та якісними путівниками і картами.


Зустріла прекрасного гіда і просто чудову, життєрадісну та позитивну людину — Володимира Казакова, який на стенді Кривого Рогу завзято розповідав молодій жінці про рідне місто. Було приємно, все-таки востаннє бачилися десь півтора роки тому, що він мене пригадав, вказуючи на мене зі словами, що оця дівчина приїздила до нас)))) Трохи поговорила. На стенді представлена прекрасна колекція мінералів, яку надав геолого-мінералогічний музей. А ще кожен охочий має можливість приміряти каску, шахтарський комбінезон і звісно ж зробити фотознімок. Так рекламують нову екскурсію у справжнісіньку шахту — екіпіровка, спуск та неймовірні відчуття від перебування глибоко під землею, ось що чекає на кожного екскурсанта. Отож приїжджайте до Кривого Рогу, сумно точно не буде. Це місто зі своїми марсіанськими ландшафтами, відвалами, провальними зонами зачарує як мандрівників, так і фотографів. А я рухаюся далі, прихопивши парочку чудових листівок та путівничок.


Влітку маю намір відвідати Суми, а тому мене цікавив їх стенд. Тут Сумщина приємно здивувала, бо минулої осені їх стенд не радував чимось цікавив. Цього ж разу прихопила карту центру міста, листівку і прекрасний путівник. Стала роздивлятися і була приємно вражена — зручний формат, цікава ідея, гарне оформлення, хороші тексти і якісна, професійна верстка. Чесно, була здивована, бо таке не часто зустрінеш, а потім перегортаю останню сторінку і бачу, що дизайн належить Дмитру Растворцеву. І одразу все стає на свої місця))))
А тут як раз в одному з конференцзалів починалася презентація Сумського регіону, тому вирішила заодно зайти послухати. Розстаралися сумчани на славу — привезли з собою колекцію одягу з кролевецькими мотивами, декілька музичних колективів. Сама презентація була теж якісно оформлена — хороші шрифти, гарне кольорове рішення та і сам спікер сподобався. А от з Кролевцем підкачали, багато якоїсь нудної інформації на фоні чудових рушників та цікавої молодіжної святкової колекції для школярів.
Апофеозом встав незапланований виступ депутатки міськради з туризму і ще там чогось. У мене склалося враження, що я перенеслась з сучасного сьогодення на 30 років назад у совок. Доглянута, вся у золоті мадам-депутатка несла якусь нісенітницю, уловити хід її думок я не змогла, промайнула думка, що інколи краще помовчати ніж отаке говорити. Прозвучала сума у 1,5 мільйони, виділена чи то на розвиток туризму, чи то на презентацію. Далі був розбір польотів, бо щось їй там не сподобалося, що саме я не зрозуміла, але вона обіцяла розібрати презентацію по поличкам, щось комусь виписати по перше число, навіщось наголосила, що батьки не побоялися відпустити дітей до столиці у світлі останніх подій. Цікаво що вона мала на увазі? Савченко з автоматом, яка мала бігати Києвом і валити всіх чи лютих бандерівців, що мали когось з’їсти. Хто його знає)))) Словом сумська депутатка попсувала всі мої позитивні враження від презентації, а до того ще й нагадала чи то Штепу, чи то Люду з її «Батя, я стараюсь».
Правда на мої плани відвідати Суми то ніяк не вплинуло. Навпаки озброївшись путівником та картою я вже готова до подорожі, головне тепла дочекатися))))

Tags: Мысли вслух
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • По іншу строну камери

  Зазвичай я знімаю фотосесії, і сама дуже рідко опиняюся но іншу сторону камери. А тут випала нагода трохи попозувати) Що головне для…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments