freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — березень 2018

Агата Крісті «Гра дзеркал» та «Карибська таємниця»
В цьому місяці продовжила читати Агату Крісті українською. По роману «Карибська таємниця» спочатку подивилася фільм, а потім вже прочитала. В черговий раз переконалася, що екранізувати детектив не така легка справа.
Артем Полежака «Навісні пісні»
Нова збірка віршів Полежаки, як завжди чудова. В ній є все і гумор, і трагізм сучасних подій, і навіть дитячі віршики, що правда деякі з них мають ну зовсім не дитячий контекст)))
Каміла Лекберг «Приборкання»
Остання книга з циклу романів про письменницю Еріку Фальк та її чоловіка поліцейського Патріка Хедстрема. І, як на мене, вона наймоторошніша. Все починається з того, що на лісовій дорозі машина збиває дівчину, яка не так давно зникла. Вона помирає, але виявилося, що дитина була люто закатована — не мала очей, язика і до того ж нічого не чула. Поліція всіх округів, де останнім часом зникали дівчата, починає пошуки але це не так просто. Бо збочений вбивця дуже хитрий і до того ж він не один. Їх троє і що цікаво ці люди, зі своїми божевільними розладами притягували один до одного подібних собі. Як завжди буде екскурс в минуле, який повідає що ж відбулося тоді такого, що мало такі страшні наслідки в сьогоденні. Роман дійсно моторошний та страшний.
Сергій Жадан «Тамплієри»
Остання з виданих поетичних збірок Жадана. В цій книзі майже кожен вірш про війну, про переселенців, про залишені домівки, про смерть, про розлуку але є в них і надія, і любов.
Еллері Квін «Божий світильник»
Цю книгу прочитала під час польоту до Вроцлава. Детективна історія, яка з перших сторінок здається чимось містичним та трохи фантастичним. Але насправді все дуже просто і жодної тобі потойбічних сил)))
Tags: книги
Subscribe

 • Валентинне

  День святого Валентина можна відзначити прогулянкою по засніженому Києву) Святкові локації на моєму маршруті трапилися тільки біля Адміністрації…

 • Горнятко справжньої риби)

  У кожної риби має бути її особисте горнятко) Дякуючи Олегу Луцуку я тепер його маю) Якщо хтось раптом бажає купити продукцію з глини, або навчитися…

 • Новий пам'ятник на Валу

  Влітку на Чернігівському Валу відкрили новий пам'ятник. До цього часу бачила його тільки з вікна автівки. А тут вирішила погуляти біля новорічної…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments