freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

В пошуках київських міні-скульптурок

Тепер, щоб влаштувати собі квест у пошуках мініатюрних скульптурок не потрібно далеко їздити. Не так давно мініатюрки схожі на ужгородські та вроцлавських гномів з’явилися і у столиці, щоправда їх поки лише вісім і вони є частиною проекту «Шукай». Насправді сам проект має комерційну та рекламну складову але то таке. Всі бронзові скульптурки так чи інакше пов’язані з Києвом, уособлюють собою певні речі, що вже стали символом нашого міста.
Оскільки скульптурок небагато і всі вони знаходяться в центрі, то легко можна прокласти зручний маршрут, який охопить їх всі. А ви заодно прогуляєтеся і поламаєте собі голову з пошуками, бо іноді це не так і просто.


На сайті вказані описи та адреси кожної скульптурки але ж треба її ще побачити)))) То лише на фото вони здаються великими, а насправді — непомітні та малесенькі, що зазвичай ти просто проскочиш повз них.
Я вже мала досвід пошуку скульптурок в Ужгороді та Вроцлаві, а тому вирішила віднайти і київські)))))
І от суботнього ранку я озброївшись камерою та Юпітером подалася на полювання. Починати пошуки можна або з Подолу або ж з Хрещатику. Я відправилася одразу на Майдан.
Перша скульптурка, присвячена котлеті по-київські, знаходиться у сквері на Городецького на підвіконні з лівого боку біля входу в ресторан «Chicken Kyiv». І тут одразу мене чекало перше непорозуміння, я ніяк не могла віднайти ту котлету)))) А справа в тому, що на вулиці при вході облаштовано літній майданчик і скульптурка трохи заставлена стільцями, а тому не впадає у вічі. А якщо раптом хтось сидітиме поруч, то точно не побачите.


Далі по Заньковецької і в арці при вході в Пасаж чергова скульптурка — київський екіпаж


Далі по Хрещатику до магазину «Рошен», де біля входу примостився київський торт.


Потім я рушила до торгового комплексу Gulliver, де біля головного входу на колоні можна знайти київський трамвайчик. Скульптурка дуже симпатична)))


Потім я повернула назад на Хрещатик і пішла до КМДА подивитися на київський каштан, що знаходиться акурат біля входу у будівлю.


З Хрещатику подалася по Прорізній до Золотих воріт. Там біля входу в ресторан «Трішки більше» знаходиться мініатюрний фонтан Термена. Тут я трохи поблукала, бо не могла зрозуміти біля якого ресторану шукати))))) А все просто, виходите з метро і йдете прямо попід воротами, а на протилежній стороні Ярославового Валу і буде потрібний ресторан зі скульптуркою.


Після того я пішла по Ярославовому валу, вийшла на пейзажку і подалася дивитися на оновлені сходи до Воздвиженки, про враження згодом.
Наступною скульптуркою на моєю шляху стала київська плінфа, а по-простому цегла)))) Сайт відправляє за адресою Дегтярна 6, але насправді вам треба буде пройти по вулиці далі до вежі з годинником, а потім ще й піднятися сходами на оглядовий майданчик біля неї, от там на стіні ви і знайдете міні-цеглинки))))


І остання восьма скульптурка чекала на мене у дворику біля Музею однієї вулиці на Андріївському спуску. Сухе варення знаходиться біля входу в кафе «Druzi cafe» та «Dream Hostel».


На цьому все, думаю це тільки початок і скоро міні-скульптурок на наших вулицях стане більше)))) І нехай це свого роду реклама, а сама ідея досить не нова, але ж цікаво. Тому якщо хочете чимось прикрасити свою прогулянку містом, вирушайте на пошуки міні-скульптурок)))))
Tags: Київ, Шукай, Юпітер 37А, міні-скульптурки
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment