freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — липень 2018

В цьому місяці майже не читала друкованої літератури, то не було часу, то була в роз’їздах, а тягати з собою дебелий том не з руки, тому читала те, що знайшлося в електронній книзі.
Вирішила добити серію ретродетективів про Львів Кокотюхи
Андрій Кокотюха «Різник з Городоцької»
Ця книга читалася легко, почала її ще в дорозі до Польщі – тут тобі і маніяк, і купа трупів і психи. Трохи засмутила трагічна розв’язка- від рук убивці гине наречена головного героя Клима Кошового. От любить Кокотюха вбивати своїх персонажів))))
Андрій Кокотюха «Коханка з площі Ринок»
Буремні часи прийшли до Львова разом з російським військами – Кошовий втрачає свою адвокатську практику, Магда Богданович свій статус і привілегії, всі виживають як можуть. В цій книзі зароджуються стосунки між Климом та Магдою, але чи будуть тривалими відносини полячки та українця.
Андрій Кокотюха «Втікач з Бригідок»
Чому саме ця книга зовсім мене не вразила, читалась довго і здалася найнуднішою з усієї серії. Все замішано на політиці та історії, описується протистояння українців, поляків австрійців та росіян. Але історичні факти описано якось поверхово, не цікаво і зовсім не зачіпає. Словом ледве добила цей том.
Руслан Горовий «Конотоп земля легенд»
Весела, місцями смішна, іноді трохи сумна, читається дуже легко але довго, не можу за раз читати багацько коротких оповідань, бо тоді все в голові перемішується. Книжка – це збірка оповідань про жителів міста Конотоп.
Агата Крісті «Крадіжка в готелі Гранд-Метрополітен»
Коротеньке оповідання про мого улюбленого детектива – Єркюля Пуаро, який розслідує таємниче зникнення коштовностей із замкненого номеру готелю. Як завжди істина дуже проста, головне дати попрацювати своїм маленьким сірим клітинкам))))))
Tags: книги
Subscribe

 • Коли дивитимусь у вікна, чи то пак, у бійниці

  Минулої суботи побувала у Кам'янці. Давно я не була в цьому місті і навіть підзабула,яке воно класне. Це був довгий день, довжиною у 21 годину, ми…

 • Бігач

  До недавна я знала, що Бігач - це село, що знаходиться в стороні від траси в Менському, а нині вже Чернігівському районі. Чому звернула увагу, бо на…

 • У пошуках примари

  До недавнього часу найстарішим храмом Менщини була Миколаївська церква в селі Городище. Церква була збудована у 1763 році, в 60-тих роках її…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments