freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Жешув. Мультимедійний фонтан

У Жешуві як раз поряд із літнім палацом Любомирських та замком знаходиться мультимедійний фонтан,  музичні шоу якого вже стали окрасою міста.


Комплекс фонтанів працює з травня по жовтень, ввечері вмикається підсвітка, і щовечора по будням на жителів міста та гостей чекає 15 хвилинне музичне шоу, коли струмені води рухаються в такт музиці. В перший же день нашого перебування у Жешуві ми теж подалися дивитися на фонтани, дійсно гарно. За дійством можна спостерігати з гори або ж спуститися до невеличкого спеціально обладнаного амфітеатру з лавочками, як на мене, звідти видно краще)))))


Малеча та молодь розважається тим, що намагається прослизнути поміж струменів води і не змокнути, у декого то виходить, а хтось радісно репетує, прийнявши невеличкий душ.
Щосуботи  десь о 21.00 чи 21.30, розклад можна подивитися на сайті, влаштовують спеціальний показ, що збирає найбільше людей. Шоу з музикою, лазерними та тривимірними проекціями, які експонуються на екран, створений за рахунок дрібних краплинок води, щось на зразок туману.


До такого дійства готуються заздалегідь, встановлюють апаратуру та обладнання, а найкращі місця займають наперед. Будете у Жешуві ввечері у літній період , обов’язково навідайтеся, позитивні емоції та враження гарантовано.


Мені дуже сподобалося, єдине, іноді трохи сліпив лазер, хоча може справа в тому, що я дивилася з гори.


Наші київські фонтани на Майдані відпочивають))))
В наступному дописі продовжу своє знайомство з Жешувом. Дехто пише, що на огляд цього міста вистачить дві години, а мені от не вистачило)))) Я ще й не все встигла роздивитися)))))
Tags: Європа, Польща, путешествия
Subscribe

 • Мрія

  Саме зараз мрію опинитися ось в такому тихому місті з фантастичними видами на гори. При цьому внизу мають залишитися всі проблеми, робота, думки і…

 • В пошуках заходу сонця

  Цим фотографіям вже декілька років. Це був погожий літній день і мені схотілося поїхати десь на поле, щоб сфотографувати захід сонця. Але я щось не…

 • По Лютеранській

  Як часто ми проносимося вулицями міста не звертаючи уваги на оточуючий нас світ. От і я скільки разів ходила вулицею Лютеранською і якось зовсім не…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments