freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Жешув. Мультимедійний фонтан

У Жешуві як раз поряд із літнім палацом Любомирських та замком знаходиться мультимедійний фонтан,  музичні шоу якого вже стали окрасою міста.


Комплекс фонтанів працює з травня по жовтень, ввечері вмикається підсвітка, і щовечора по будням на жителів міста та гостей чекає 15 хвилинне музичне шоу, коли струмені води рухаються в такт музиці. В перший же день нашого перебування у Жешуві ми теж подалися дивитися на фонтани, дійсно гарно. За дійством можна спостерігати з гори або ж спуститися до невеличкого спеціально обладнаного амфітеатру з лавочками, як на мене, звідти видно краще)))))


Малеча та молодь розважається тим, що намагається прослизнути поміж струменів води і не змокнути, у декого то виходить, а хтось радісно репетує, прийнявши невеличкий душ.
Щосуботи  десь о 21.00 чи 21.30, розклад можна подивитися на сайті, влаштовують спеціальний показ, що збирає найбільше людей. Шоу з музикою, лазерними та тривимірними проекціями, які експонуються на екран, створений за рахунок дрібних краплинок води, щось на зразок туману.


До такого дійства готуються заздалегідь, встановлюють апаратуру та обладнання, а найкращі місця займають наперед. Будете у Жешуві ввечері у літній період , обов’язково навідайтеся, позитивні емоції та враження гарантовано.


Мені дуже сподобалося, єдине, іноді трохи сліпив лазер, хоча може справа в тому, що я дивилася з гори.


Наші київські фонтани на Майдані відпочивають))))
В наступному дописі продовжу своє знайомство з Жешувом. Дехто пише, що на огляд цього міста вистачить дві години, а мені от не вистачило)))) Я ще й не все встигла роздивитися)))))
Tags: Європа, Польща, путешествия
Subscribe

 • Календар для Мандрияк. Дубль два

  Спочатку народилася оця версія календаря. Але після повернення з Карпат, я привезла ще чимало гарних фотографій символу клубу, тому захотіла зробити…

 • Календар для Мандрияк

  Кожного року думаю, що вже не буду робити настільні календарі, що це останній... Але в кінці наступного року приступаю знову до роботи. Цього разу…

 • Карантинні спостереження

  Напевно всі ми під час карантину купували багато чого онлайн і звісно ж користувалися доставкою. В більшості випадків остання була безкоштовною, що…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments