freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Сайт туристичного проекту «Мандрияки»

Цілий вересень я працювала над сайтом для одного туристичного проекту, до якого мене несподівано запросили приєднатися. Цей проект носить назву «Мандрияки», його мета знайти та об’єднати людей, спраглих до мандрів у невеликих містечках, допомогти їм відкрити та пізнати свій край та навколишні регіони.
Проект розпочинає свою роботу поки що у Кременчуці, але надалі ми плануємо розширити його діяльність та охопити інші регіони.
І звісно ж робота над таким сайтом це непроста справа, інформації ще мало, до того ж хотілося зробити його зручним, зрозумілим та доступним, а тому довелося, в прямому сенсі цього слова, жити проектом «Мандрияки» цілий місяць.
І ось нарешті сайт запрацював, щоправда ще триває процес тестування та доналаштування, але я, як і будь який автор, хочу вже похвалитися своєю роботою)))
Тому всіх запрошую завітати на сайт туристичного проекту «Мандрияки».
Tags: дизайн
Subscribe

 • Кульбабки)

 • Панорама Києва

  Цей мурал на Оболоні вже старенький, створений ще у 2005 році, і я вже його бачила. А нещодавно оновила спогади і він мене вразив по-новому. Дійсно…

 • Будинок - картинна галерея

  Є на Оболоні по вулиці Героїв Дніпра довгий будинок, всі його частини мають номер 20, але відрізняються різними літерами. Так от під'їзди саме 20-то…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments