freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Сайт туристичного проекту «Мандрияки»

Цілий вересень я працювала над сайтом для одного туристичного проекту, до якого мене несподівано запросили приєднатися. Цей проект носить назву «Мандрияки», його мета знайти та об’єднати людей, спраглих до мандрів у невеликих містечках, допомогти їм відкрити та пізнати свій край та навколишні регіони.
Проект розпочинає свою роботу поки що у Кременчуці, але надалі ми плануємо розширити його діяльність та охопити інші регіони.
І звісно ж робота над таким сайтом це непроста справа, інформації ще мало, до того ж хотілося зробити його зручним, зрозумілим та доступним, а тому довелося, в прямому сенсі цього слова, жити проектом «Мандрияки» цілий місяць.
І ось нарешті сайт запрацював, щоправда ще триває процес тестування та доналаштування, але я, як і будь який автор, хочу вже похвалитися своєю роботою)))
Тому всіх запрошую завітати на сайт туристичного проекту «Мандрияки».
Tags: дизайн
Subscribe

 • День Героїв Небесної Сотні

  20 лютого — вже четверта річниця страшних та трагічних подій на Майдані. Сумно усвідомлювати, що з кожним роком ті рокові події стають від нас все…

 • День Гідності та Свободи

  Отак все починалося, але, на жаль, кінця поки що не видно...

 • «Майдан. (Р)Еволюція духу»

  Вчора на Майдані відбулася презентація Альманаху «Майдан. (Р)Еволюція духу» та каталогу 50 найкращих світлин Майдану. Це величезна книжка…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments