freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

На даху

Успенську церкву у селі Волосківці я вже обдивилася з усіх сторін. Точніше я так думала, а потім зрозуміла, що я не бачила її з висоти. А яка може бути висота, звісно ж дах нашого будинку.


Отут то і виникла проблема, бо ж я страшенно боюся висоти. Але вирішую спробувати, втішаючи себе думкою, що це ж фактично то і не висота.
І от після п’ятихвилинного трясіння на драбині, бо найважчим був крок з останньої сходинки на дерев'яний трап, я нарешті на даху))))
Ноги трохи тремтять, тому одразу вмощуюся на шифер, а що і так добре все видно))))
Успенська церква у променях вечірнього сонця. Звідси добре видно, як нахилені бокові стіни до центру, це не від старості, такий прийом був притаманний українському бароко, таким чином намагалися створити ілюзія більшої висоти.


А мій дядько, архітектор, колись казав, що то вона так похилилася від старості, таки був не правий.
Якби не сусідня хата, то вид був би значно кращий.


Вид на подвір'я, згори все виглядає трохи інакше))))


Осінні барви.


Я б ще довго сиділа на даху та треба було спускатися, і той шлях був не з легких. Мало того, я ще з якогось дива примудрилася взутися у калоші більші на пару розмірів, тож спускатися довелося босоніж.
Мама ще довго сміялася з мене і питала як же я ходила в гори. Та якось же ходила, бо гори то така річ, що заради них можна хоч на мить перемогти свою акрофобію.
Tags: Чернігівська область
Subscribe

 • Бігач

  До недавна я знала, що Бігач - це село, що знаходиться в стороні від траси в Менському, а нині вже Чернігівському районі. Чому звернула увагу, бо на…

 • У пошуках примари

  До недавнього часу найстарішим храмом Менщини була Миколаївська церква в селі Городище. Церква була збудована у 1763 році, в 60-тих роках її…

 • Літо

  Літо, поле, на якому колоситься пшениця та ячмінь, сонце, що наближається до горизонту і все навкруги заливає жовтогарячим світлом, а ще тиша і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments