freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — жовтень 2018

Збірка «13 різдвяних історій»
Книжку придбала ще на Книжковому Арсеналі, але прочитала от тільки зараз, напевно чекала наближення холодів та зими)))) В книзі 13 історій різних українських авторів, якісь зачепили, якісь здалися надто сумними, а деякі навпаки смішними.
Найбільш насмішило оповідання Андрія Бондаря «перше Різдво на віллі «Сова» про те, як чоловіки намагалися відігріти трубу з водою напередодні свята у дачному містечку.
Пройняли до сліз оповідання Маріанни Кіяновської «Дік» та Мар’яни Савки «Ангел поверхом нижче». А заставило повірити у дива оповідання Андрія Куркова «Золоті ножиці й три пригоршні снігу»

Владислав Івченко «Життя по-справжньому»
Оскільки не було нагоди почитати паперову книжку, то довелося вибирати з того, що закачано в електронну. І звісно ж зупинила свій вибір на Івченку. Цього разу читала «Життя по-справжньому». Це щось на зразок сценарію телепередач, які складаються з різних сюжетів – кримінальних, про відомих вже читачу чудовиськ та про інші цікаві містичні штуки. Читається легко, бо захоплює і ти з нетерпінням чекаєш, чим же закінчиться сюжет. Написання сценаріїв у Івченка теж гарно виходить, хоч зараз можна починати знімати передачу.

Андрій Бондар «Церебро»
Нова книжка оповідань Андрія Бондаря. Починається все зі звичної короткої прози Андрія, де вгадується він сам, але поступово з кожним оповіданням все змінюється. Історії стають все з більшим глибоким змістом та більш містичними,використовуються певні образи, які примушують працювати твій мозок. До речі, назва книги у перекладі і означає мозок і, якщо не помиляюся, він згадується автором у двох перших оповіданнях.

Олексій Волков «Емісар»
Я вже читала пару книжок цього автора і вони мені сподобалися. Прочитана ж, викликала дивні емоції, спочатку я думала, що читаю пригодницьку історію з елементами бойовика, потім домішалися елементи фантастики та міжпланетні цивілізації. Стало якось не цікаво, бо я не дуже люблю таку тему. Згодом я вже увірувала, що то просто сюжетний хід, а вся справа у грошах та таємних операціях. А потім знову все перевернулося з ніг на голову, вийшло неочікувано.
Tags: книги
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • По іншу строну камери

  Зазвичай я знімаю фотосесії, і сама дуже рідко опиняюся но іншу сторону камери. А тут випала нагода трохи попозувати) Що головне для…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments