freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Ворони на Рейтерській

Дуже давно не бувала у дворику з воронами. Тому коли декілька місяців тому мені потрібно було написати опис цього цікавого туристичного об’єкту, то трохи замислилася, бо не знала, що з ними та чи вільно туди можна потрапити. Тоді довелося звернутися до статей в інтернеті.


І от на днях, перевіряючи маршрут перед прогулянкою для клубу «Мандрияки», я таки зазирнула до воронів. Два красені на місці.


Заодно на власні очі побачила мурал харківського художника Олександра Брітцева «Вісник життя», що з’явився тут у 2015 році. В цьому є певний символізм, що дворик, де мешкають ворони прикрасив малюнок з їх зображенням. Серед чорних птахів, що уособлюють собою мудрість, знаходиться один білий, який символізує хороші вісті і народження нового життя.


До дворика можна вільно потрапити, зараз хвіртка відкрита, бо з 2017 року там запрацювало кафе «Каштан». То ж зараз у дворі на Рейтерській можна не лише подивитися на воронів, а й поласувати кавою.
Tags: Київ, графіті
Subscribe

 • Дощові краплинки

  Сказати, що фанат макрозйомки, то ні, але мені дуже подобається повозитися зі старими мануальними об'єктивами, знайти гарний ракурс чи світло)…

 • Травневий ранок

  Травневий ранок може виявитися отаким, з морозом та інеєм. Це не роса, а льодові краплинки

 • Закарпатське макро

  Продовження посту про різнотрав'я Карпат. Цього разу макро)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments