Про Ryanair, або політ який не відбувся

Вісім місяців тому купила квитки на літак від Ryanair та запланувала вихідні у Гданську. І от нарешті листопад, залишивши всі справи вдома прямую до аеропорту Бориспіль. Цього разу всі контролі пройшла швидко та без проблем. Як раз заряджала телефон, коли оголосили про затримку вильоту на одну годину. Ну, ок, думаєш ти, всяке буває, щоб зайняти чимось час починаєш трощити припасені цукерки.
А потім оголошують посадку, ну все, Гданськ, я лечу. Але… не тут то було. Десь хвилин 40 ми простояли перед виходом і всіх повернули до залу. Рейс відклали до 4 ранку. Тоді стоячи біля вікна, я побачила, як виймають речі з багажного відсіку, стало зрозуміло, що цим літаком ми вже не полетимо. Потім прийшла ще парочка SMS від авіакомпанії з цифрами 11 дня та перша година.
Чесно був шок, бо реально у тебе пропадали гроші за бронювання хостелу, та й взагалі весь сенс поїздки втрачався.
Потім почалося дружнє бродіння аеропортом, у якому ніхто нічого не вирішує. Людей перекидали від інфостійки до штатної працівниці аеропорту, яка нічого не могла сказати.
Баришня на інфостійці обіцяла представника Ryanair, якого просто не існує, обіцяла розселення по готелям і ще щось, чого звісно і не збиралися робити. Як завжди, розлюченим та втомленим людям кинули дрібних сошок для лінчування. Було дивне відчуття, що ти перебуваєш у театрі абсурду. Тобі намагалися вішати якусь лапшу на вуха, було нічого не зрозуміло. Працівниці аеропорту щось там лопотіли собі під ніс і до того ж зовсім не державною мовою. А мені було просто вже смішно.
Нарешті бажаючих вивели, видали по пляшці води та паніні і залишили чекати заяву. Не пройшло і року, коли кожному видали папірець з двома рядками тексту і майже невидним штампом))))
2.30 ночі, втомлений тюпаєш додому.
З одного боку це добре, що той літак не полетів, бо якщо щось з ним не так, то мені не хотілося б що це з’ясували вже в повітрі. До того ж в уяві почали зринати гарні картинки з книжки Кідрука)))
А з іншого звісно прикро, що плани погуляти Гданськом та подивитися на Балтійське море провалилися. І головне залишилося таке неприємне враження від Ryanair, хо ч ти і розумієш, що це такий собі форс-мажор, але після смак все одно залишився. А наступного дня двоє моїх знайомих спокійно собі полетіли до Швеції та Німеччини.
А Гданськ я таки ще побачу, можливо зараз просто не його час)