freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — грудень 2018

Цей місця був настільки складним та заваленим роботою, що лише 22 грудня я спіймала себе на думці, що не прочитала жодної книги(((( Для мене це був повний жах.
І от на різдвяні свята я дорвалася до літератури і за пару днів проковтнула декілька книжок, життя одразу налагодилося)))))


Агата Крісті «На кого вкаже палець»
Хороший детективний роман, який я вже колись читала, але не в українському перекладі. Всі крапки над і розставляє Місіс Марпл, але з’являється вона вже майже в самому кінці. Маленьке провінційне містечко, анонімні листи, два вбивства і декілька любовних історій. Чим не чтиво на Різдво)
Агата Крісті «Любов незнайомця» або «Котедж Соловей»
Це коротке оповідання зустрічала під різними назвами. І воно мені дуже подобається, бо має неочікувану кінцівку. Молода жінка дізнається, що її чоловік вбивця, що розправляється зі своїми дружинами і ось настала її черга. Чи зможе вона врятуватися і наскільки вбивчою може бути сила думки)))
Руслан Горовий «Усі ми родом не з Києва»
Нова чудова та красива книжка Горового з прекрасними ілюстраціями Микити Тітова – стане прекрасним подарунком до свят. Короткі історії пов’язані з містами України, звісно, що автор не зміг охопити всі терена нашої неньки, але ви все одно, думаю, багато хто знайде у книзі свої рідні краї)))) Прочиталася на одному диханні.
Tags: книги
Subscribe

 • Київські мурали

  Я вже неодноразово писала, що обожнюю вуличні малюнки. А тому коли є час із задоволення люблю порозглядати мурали на вулицях столиці) В допис…

 • Мозаїка дитячої художньої студії Осташинського

  Багатолюдна вулиця Толстого, біля метро купа торговців та постійна метушня. А якщо зазирнути у дворик будинку №5, то можна здійснити невеличку…

 • Поповнення колекції міні-мозаїк

  Ти їх не шукаєш, а вони самі тебе знаходять) Це я про мініатюрні мозаїки на вулицях Києва. Знайшовши перші з них, тепер завжди гуляючи центром,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments