freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — січень 2019

Рік почався з хвороб, це звичайно погано, але натомість знайшов час на те, щоб нарешті почитати)))


Агата Крісті «Різдво Еркуля Пуаро»
Моя улюблена Агата Крісті, роман тематичний про Різдво і вбивство. Нещодавно дивилася фільм за цим твором, тому ще на перших сторінках здогадалася, хто вбивця. Але все одно було цікаво.

Агата Крісті «Немезида»
Складно уявити стареньку міс Марпл у ролі Немезиди. Цікаво було читати цю книгу в перекладі українською. Про сюжет не говорю,бо багато вже або читав цей роман, або бачив фільм по ньому))))

Антін Мухарський «I am not Russia»
Новий роман Мухарського, куплений ще восени минулого року і от нарешті прочитаний. Книга класна, цікава, біографічна і в той же час містична. Спочатку я думала, що це буде щось на зразок попереднього роману автора, але виявилося, що я помилялася. Не хочу порівнювати, але мені здається, що тут присутнє щось Булгаківське — сатана, який зваблює славою і багатством, за яке більшість готові віддати душу. Багато патріотичних моментів і хороша кінцівка, в якій добро таки перемогло.
Словом мені дуже сподобалося, але книга читалася повільно. Вона настільки наповнена героями, подіями, що трохи прочитавши, ти мусиш відкласти її, щоб обдумати та переосмислити отриману інформацію.

Наталя Тисовська «Київські канікули»
А ось ця книга читалася на одному дихання. Такий собі пригодницький роман про дівчину-американку, яка потрапляє в Україні у вир подій — викрадення, корупція, торгівля контрабандою у сірій зоні, волонтери, війна, агенти під прикриттям, зруйновані війною долі. Все це наміксоване у одному творі. Цікаво читати, як авторка намагається подати наш світ і українські проблеми через сприйняття американки. Хоча, насправді, ніхто достеменно не знаємо, якими ж ми насправді є в очах іноземців.
Tags: книги
Subscribe

 • У пошуках примари

  До недавнього часу найстарішим храмом Менщини була Миколаївська церква в селі Городище. Церква була збудована у 1763 році, в 60-тих роках її…

 • Про воду

  Я знала, що людському організму потрібна вода, кожного дня, в чистому вигляді. Але ніяк не могла себе заставити випивати денну норму, то я забувала,…

 • Літо

  Літо, поле, на якому колоситься пшениця та ячмінь, сонце, що наближається до горизонту і все навкруги заливає жовтогарячим світлом, а ще тиша і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments