freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

«Діалоги про»: Софія Філоненко та Владислав Івченко

В останній день зими 28 лютого в Книгарні «Є» в рамках проекту «Діалоги про» відбулася зустріч Софії Філоненко та Владислава Івченка, говорили про популярну літературу в Україні. Всім цим дійством керувала Богдана Романцова.


Говорили багато і про проблеми сучасної літератури, і про літературні конкурси, і про те, що про книжки пишуть лише спеціалізовані ресурси і ще багато про що.
Приємно, що в залі зібралося дуже багато людей, притому різного віку.
Бабусі були озброєні листочками і ручками, щось конспектували.


І справді про отакі події знають не всі. На моє запрошення відгукнулося семеро людей, що дуже порадувало)))))
Наостанок Софія та Владислав назвали трійку книжок, які б вони порадили почитати присутнім.
Щоправда у Івченка вийшло цілих чотири))))
Наведу цей перелік:


1. Мак Кідрук
2. Ретро-детективи Богдана Коломійчука
3. Ілларіон Павлюк «Білий попіл»4. Марися Нікітюк «Безодня»
5. Антон Чех «Точка нуль»
6. Ірина Цілик «Червоні на чорному сліди»
7. Люба-Параскевія Стринадюк

Не секрет, що Владислв Івченко мій улюблений письменник, я прочитала майже всі його видані і невидані твори. Причому, не зважаючи на їх різність, подобаються вони мені всі.
Підписувати мені вже не було чого, але вдома знайшла одну з найперших книг автора, написану у співавторстві з Юрієм Камаєвим «Стовп самодержавства або 12 справ Івана Карповича Підіпригори». До речі, зовсім скоро вийде її перевидання, перероблене та з новими оповіданнями.
Просуваю письменника в маси, Оля придбала свою першу книгу Івченка, сподіваюся їй сподобається)))
До речі, хто ще не знайомий з творчістю Владислава Івченка і є таке бажання, то можна замовити одну з електронних книг із серії «Невиданий Івченко» тобто ці книжки не видавалися і придбати їх можна лише у автора. Не подумайте, не видані, не тому що погані, ні, причина зовсім інша, навпаки, твори чудові, при тому кожен по своєму. Тож можете обрати щось, що підходить саме вам.
За посиланням перелік книжок з описами а замовити можна написавши Владиславу Івченку на електронну адресу el_ivchenko@ukr.net.
Фото з автором, шкода, що приєдналися не всі, хто прийшов.


Постійний читач, цього хлопця вже не одноразово зустрічала на презентація та зустрічах)Tags: Владислав Івченко, Київ, книгарня Є, репортаж
Subscribe

 • У пошуках примари

  До недавнього часу найстарішим храмом Менщини була Миколаївська церква в селі Городище. Церква була збудована у 1763 році, в 60-тих роках її…

 • Про воду

  Я знала, що людському організму потрібна вода, кожного дня, в чистому вигляді. Але ніяк не могла себе заставити випивати денну норму, то я забувала,…

 • Літо

  Літо, поле, на якому колоситься пшениця та ячмінь, сонце, що наближається до горизонту і все навкруги заливає жовтогарячим світлом, а ще тиша і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments