freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — березень 2019

У березні мені неочікувано надарували купу книжок, але прочитала я з них лише дві, але були й інші)


В’ячеслав Васильченко «Дворушники»
Вперше прочитала щось цього автора. Загалом непоганий детектив, але як на мене трохи затягнутий і якщо чесно особа вбивця мене трохи розчарувала. Коротко про сюжет — місто сколихнула хвиля вбивств жінок, але непросто вбивств, їх всіх загриз вовк, що призводить до думку про вовкулаку. Але ж ми живемо в реальному світі і розуміємо, що такого не може бути…

Девід Барклі «Есхіл»
Не дуже люблю фантастичні трилери про всяких монстрів, а тут випадково почала читати і трохи затягнуло. Раптово з нафтовою платформою зникає зв’язок, і туди відправляють команду найманців, представника компанії та людину, яка приймала участь у розробці та будівництві. Ну а далі читачі дізнаються про дивну субстанцію, що перетворює людей на монстрів. Читати можна.

Брати Капранови «Майдан. Таємні файли»
Нарешті дочитала цю книгу. Подарували мені її рік тому на день народження, пішла вона на ура, а потім на останній частині про Донбас, якось застопорилося і от лише дочитала. Хоча не подумайте, книга дуже цікава, при тому, що автори подають вам лише факти, думки та інформацію з вуст учасників подій, а висновки для себе кожен читач робить свої.
Мені дуже цікаво було читати про Майдан, бо я була там сама, багато з описаних подій бачила на власні очі, тому могла співставляти зі своїми враженнями.
Дуже вразила частина про Крим. Виявляється ми могли його врятувати заручившись підтримкою татар, які готові були на все, щоб відстояти свою землю. І до того ж на початку загострення конфлікту зелені чоловічки їх не чіпали, боялися...
Відкрила для себе багато цікавих фактів про події в Одесі. В той час я була зовсім недалеко від місця подій, але тоді так і не зрозуміла, що ж насправді відбулося, хто загинув в пожежі. Одесити дуже злагоджено спрацювали і не здали своє місто.
Словом варто прочитати. Навіть якщо у вас і інша думка з приводу деяких подій.

Макс Кідрук «Заради майбутнього»
Нова збірка оповідань Кідрука складається з 10 оповідань, три з них раніше ніколи ще не публікувалися. Але насправді і з старого я читала лише три твори тому на мене чекало фактично 7 нових історій. За словами автора збірка містить зовсім різні за жанром тексти і це справді так. Тут є горор, фантастика, містика, гумор і соціалка.
«Р61» — оповідання по якому можна знімати фільм жахів. Якщо коротко сюжет стандартний, не варто звертати з дороги серед ночі. Але в той же час твір тримає в напрузі дол останнього рядка.
«Знову і знову» — це оповідання вразило мене найбільше з усіх. В ньому немає фантастики чи містики, йдеться про наше реальне життя, але твір дуже важкий та моторошний. До того ж до цього моменту не задумувалася, наскільки люди між собою пов'язані і як вчинки кожного з нас можуть впливати на долі інших людей, навіть тих, хто знаходиться досить далеко від нас.
«Трансфер» — кумедна та авантюрна історія у дусі «Навіжених» з улюбленими персонажами в головній ролі)))
«Я полечу!» — оповідання про хлопця, що міряв літати. Головна ідея будьте обережні зі своїми мріями і вираховуйте всі деталі до дрібниць. А загалом класне і смішне оповідання і головне з хепі ендом і купою формул)
«Сюрприз» — не всі сюрпризи можуть видатися приємними, наслідки яких доводиться розгрібати самотужки)
«Моя література» — оповідання про літературу, по школу, та що ж нас там заставляли читати.
«Ельвіра» — оповідання зі збірки «Волонтери. Мобілізація добра» про будні на передовій.
«Нічиї діти» 1 ще одна страшилка)))
«ДНК. Історія сьома» — тут все сказано у назві, про саму книгу вже писала раніше)))
«Заради майбутнього» — ключове оповідання у збірці, що і дало їй назву. Текст цікавий про кінець нашого світу, чи то радше про початок...

Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов «Позивний «Бандерас»
Якщо є книга та екранізація, то, як правило, хорошим може бути щось одне. Не пригадаю жодного фільма, який би, на мою думку, був кращим за текст. А тут виключення з правил, коли і фільм, і книга реально класні.
Про фільм я вже писала, тому скажу тільки, що хто не бачив, подивіться.
Книга писалася вже після сценарію і в неї ввійшло багато цікавих фактів та історій, які допомагають читачу краще уявити персонажів та зрозуміти їхні характери. Побудована вона у вигляді щоденників, де кожен розділ ведеться від імені того чи іншого персонажа, що дає змогу читачу краще зрозуміти та пережити певні події. Якщо у фільми ми мало, що знаємо про підлеглих Бандераса – Моремана, Говерлу та Індіанця, то в книзі, вони стають для тебе неначе рідними, а тому їх смерть переживається ще болючіше.
Словом раджу почитати – хороший військовий детектив. Окрім того, вважаю, що детективний сюжет у книзі показано краще ніж у фільмі.
Tags: книги
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • По іншу строну камери

  Зазвичай я знімаю фотосесії, і сама дуже рідко опиняюся но іншу сторону камери. А тут випала нагода трохи попозувати) Що головне для…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments