freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — травень 2019

У травні катастрофічно не вистачало часу, тому прочитала зовсім мало і то в основному робила це у дорозі або перед сном)))


Ілларіон Павлюк «Білий попіл»
Цю книгу мені подарували ще у березні, але от тільки до неї добралася. Чула про неї лише позитивні відгуки, тому було цікаво самій почитати. І дійсно роман мене не розчарував, а навпаки заінтригував і до останнього тримав в напрузі. Сюжет — це інтерпритація Гоголівського Вія, але...коли ти вже починаєш вірити у щось потойбічне, все виявляється набагато простішим і реалістичнішим. Словом, хороший детектив, де вбивцю можна вирахувати вже тільки під кінець)

І знову моя улюблена Агата Крісті))))
Агата Крісті «Таємниця іспанської шалі»
Коротеньке оповідання про аферу із шаллю.

Агата Крісті «Готель Бертрам»
Вперше прочитала цей роман, до цього дивилася фільм. Як завжди тиха та непомітна місіс Марпл знаходить вбивцю та розкриває банду крадіїв.

Агата Крісті «13 загадкових випадків»
Книга складається з 13 історій, детективних історій, які розповідають один одному шестеро людей, що зібралися за вечерею у тихому провінційному англійському селі. Лише автор розповіді знає всі деталі і справжнього злочинця. Здавалося — це складне завдання отак от вирахувати вбивцю, але ж серед шістки є старенька місіс Марпл.
Tags: книги
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments