freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Пивоварня Bierwelle

Здавалося про Чернігів я вже все написала, але це місто мене не відпускає і вкотре повертаюся до нього. Цього разу хочу розповісти про місцеву пивоварню.


Адже якщо ви вже навідалися до міста і хочете чимось урізноманітнити прогулянку, то вам однозначно необхідно відвідати екскурсію на пивоварні. І тут не важливо чи є ви поціновувачем пива, чи ні, бо екскурсія буде цікавою для будь-кого. І замість пива продегустувати вам запропонують лимонад Бірвільчик.


Пивоварня Bierwelle знаходиться майже на околиці Чернігова на вулиці Дрозда, туди можна дістатися як власним транспортом так і громадським. Екскурсії проводять у вихідні, але потрібно обов’язково записатися заздалегідь.
Два роки тому я тут вже бувала, але з того часу відбулися деякі зміни і, як на мене, стало цікавіше))))
Вам покажуть весь процес приготування пива, розкажуть про дріжджі та солод, останній ще й погризти дадуть.
Тепер ви знатимете скільки часу вариться пиво, бродить та відстоюється.


Все це супроводжується дегустацією пива.


Стандартна екскурсія передбачає дегустацію одного сорту пива. Але лише за 50 грн. за бажаннями ви можете замовити собі ще 5 сортів. Тільки майте на увазі, що дегустаційні порції чималі, по 0,3 л)))))


Що мені сподобалося, так це те, що пивом вас пригощають прямо на пивоварні, і ви ходите з келихом і роздивляєтеся охолоджувальний цех або ж лінію розливу.
По завершенню пиво, що сподобалося, можна придбати у фірмовому магазині, що знаходиться тут же поряд. До того ж, як бонус кожному учаснику екскурсії надають 10% знижку на все пиво.
Тож якщо ви думаєте, що вже все бачили в Чернігові, то ви помиляєтеся)))))

Tags: Мандрияки, Чернігів, Чернігівська область, путешествия, репортаж
Subscribe

 • В гості до трьхсотітнього Смайлика

  Про Максаківський монастир чула давно, але об'єктом для обов'язкового відвідування він став після того, як у Менщині Туристичній я побачила…

 • Десна

  Щоб побачити Максаківський монастир потрібно з Максаків перебратися на протилежний берег Десни. Зробити це можна лише з червня по жовтень, коли…

 • Максаки

  Можна напевно не писати, що світ безмежно великий і в ньому стільки всього цікавого) І головне не потрібно далеко їхати, нові місця можна відкривати…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments