freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — червень 2019

Після Книжкового Арсеналу моя поличка непрочитаних книжок значно поповнилася, а тому я приступила до читання.


Отож в наступному місяці збираюся в черговий раз у Суми, а тому книга Владислава Івченка «Ліхіє дев’яності: Як не сумували Суми» дуже стала в нагоді. Прочитавши її дізналася багато цікавих фактів про місто і про те, як воно жило в дев’яності. Написано дуже легко і цікаво у формі невеликих інтерв’ю різних людей, є в книзі і думки автора. Мені, народженій в кінці 80-ти, було дуже цікаво читати про те, як після розвалу совка у нас розвивався бізнес, як утворювалися перші радіостанції, з’являлися сайти та інтернет.
І головне, тепер мені буде набагато цікавіше побачити деякі місця в Сумах.

Фоззі «Червоні хащі»
Перша книга учасника гурту «ТНМК» Олександра Сидоренка українською. В ній йдеться про життя дідуганів у будинку пристарілих. Книга класно написана, легко читається, тут є все і смішні моменти, і реалії життя, і роздуми про смерть, і звісно ж футбол))))) Книга піднімає багато питань і наштовхує на роздуми про старість, про те, що з віком кожен з нас не молодіє, і про те, що старі люди нікому не потрібні, що іноді навіть власні діти намагаються здихатися своїх старих батьків.
Але книга ще й про волю до життя, про дружбу, про те, як уживаються поряд здавалося б зовсім різні люди, про речі, які їх об’єднують.
Хто, хоч раз читав щось від Фоззі, раджу, не пошкодуєте.

Фоззи «Чес для приезжих»
Ця книга завершила цикл книг про Євпаторію дев’яностих років. Вона мені дуже сподобалася і я прочитала її на одному диханні. Вся справа в живій мові, яскравих персонажах, за яких ти починаєш вболівати ще з перших сторінок роману. Тут є все і бандитські розборки, і помста, і дружба, і навіть любов. Словом, читати))))

Марися Нікітюк «Можливо, завтра»
Тетяна Трофименко написала про цю книгу, що це абсурдний трешовий текст. Не погоджуся, особисто мені книжка зайшла, прочитала її за тиждень. Так, сюжет не аби який – книга складається з трьох повістей, і описує трьох персонажів, які так чи інакше перетинаються між собою.
Кожне оповідання описує частину життя одного з трьох героїв, його переживання, вчинки та дії. В книзі багато Індії, бо саме там відбувається більша частина подій. Я в Індії не була, але після прочитання сформувала певну картину, того, як там все виглядає, і мені воно не дуже то і сподобалося.
І звісно в книзі є Київ, лютневий Київ, з його брудним снігом, похмурими людьми та слизькими тротуарами)))))
Загалом можна читати.
Tags: книги
Subscribe

 • Кирилівський гай

  Останній часом я не так часто гуляю містом, хіба коли їжджу у справах, або на зустрічі. А Київ змінюється і ті місця, які запам'яталися тобі…

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments