freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Київські мініатюрки. Поповнення

Кількість міні-скульптурок в столиці зростає, на сьогодні їх 18, але вже цього місяця анонсують відкриття ще однієї, дев’ятнадцятої. Тому скоро ми перетворимося на польський Вроцлав і це насправді це дуже класно)


Минулого тижня мала вільний день і вирішила пройтися пофотографувати ті скульптурки, що ще не бачила.
Золотий черевичок Сержа Лифаря тепер можна знайти на стіні готелю Premier Palace Hotel, це перетин бульвару Шевченка та вулиці Пушкінської.
Постать відомого балетного танцівника та хореографа тісно пов’язана зі столицею, адже саме тут він народився і саме до київського музею було передано найвищу нагороду в балеті «Золотий черевичок» після смерті Сержа.


Гелікоптер Сікорського шукайте на Ярославовому Валу, 22, біля входу до готелю Radisson Blu Hotel. Руїни будинку Сікорського знаходяться тут же поряд, саме там провів своє дитинство відомий авіаконструктор і створив гвинтокрил.


Київська кава, вул. Велика Житомирська, 20, колона біля кафе City-Zen cafe & bar. Київ теж полюбляв каву, її подавали у всіх відомих кав’ярнях міста. А у ХІХ столітті у нас навіть діяла фабрика, де обсмажували кавові зерна. Занепад київських кавових традицій відбувся у роки радянської влади.


Київський богатир Кирило Кожум’яка – билинний герой, якому приписують перемогу над змієм і порятунок Київських земель. Цю фігурку необхідно шукати на Рибальському острові біля входу до клубу «5 елемент», вулиця Рибальська, 29а.


Тож маршрут стає все довшим і тепер вже пари годин не вистачить, щоб знайти всі мініатюрки. Якщо вам раптом сумно шукати їх самому, то приєднуйтеся до безкоштовної прогулянки з клубом «Мандрияки», які 10 серпня йдуть на пошуки мініатюрок.
В хорошій компанії пошуки будуть ще цікавішими, участь безкоштовна.
Tags: Київ, Шукай, міні-скульптурки
Subscribe

 • Імбирний будиночок 2.0

  Оскільки після розмальовки печива в мене залишилося чимало глазурі, то я вирішила повторити спробу з будиночком. Цього разу я врахувала всі…

 • Різдвяні експерименти

  В Україні не так давно почали відзначати Різдво та пекти імбирне печиво. Особисто мені святкування Різдва 25 грудня дуже подобається. Адже ідея…

 • Плюшки

  Захотілося мені напекти плюшок. Інструкцію по їх ліпці подивилася в інтернеті, там було все просто. Спробувала декілька разів, вийшло непогано, але…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments