freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — липень 2019

Владислав Івченко «Ноги»
Одразу хочу подякувати Івченку за цю чудову книгу, адже після її прочитання я стала зовсім по-іншому сприймати деякі речі, що відбуваються в нашому сьогоденні.
І так щось подібного Владислав до цього часу ще не писав. Саме цікаве, що «Ноги» були написані ще до президентських баталій, але події описані в романі відображають реальність, яка й відбулася.
Хтось казав, що роман занадто затягнутий, не згодна, бо, наприклад, першу частину я прочитала запоєм, не хотілося відкладати книгу.
Роман складається з двох книг «Великий ліс» та «Донбас».
У «Великому лісі» ми знайомимося з головним героєм — ветераном АТО Михайлом Кононенком, який втратив обидві ноги на Донбасі, живе сам, сумує за померлою тіткою та шукає приробіток. Паралельно ми дізнаємося про комп’ютерну гру, яка дуже реалістична і в яку грає майже весь світ. Далі розповідається про її створення та винахідників.
Події відбуваються в реалі, а ще в цій частині є кохання і багато якісно описаного сексу.
У «Донбасі» події розгортаються паралельно в грі та реалі, тобто військові дії ведуться і там, і там, і їх наслідки впливають на ситуацію в країні. Тут багато боїв, стратегій та підступних ходів, а ще ми дізнаємося чи таким вже простим був Михайло Кононенко.
Дуже сподобалася кінцівка, хотілося, щоб ці події описані Івченком були пророчими, хоч я і розумію, що наразі це неможливо, але можна ж вірити в дива.
Рекомендую.
Tags: Владислав Івченко, книги
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments