freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Екологічна катастрофа

Коли життя проноситься в шаленому темпі і ти навіть не помічаєш, що за вікном осінь, організм потребує відпочинку, просить полишити все і насолодитися останніми теплими осінніми деньками.
Тому відкладаю всі справи і на тиждень вирушаю на Чернігівщину. Велосипед ще на ходу, тому вирішую поїхати подивитися на наслідки екологічної катастрофи неподалік села Нові Броди. Колись там був ставок, куди дідусь їздив ловити рибу, та й я сама частенько вирушала разом з ним зі своєю дитячою вудкою.


Цього року водойма пересохла, залишилася лише невеличка калюжа, пусткою постала площа майже 30-ть гектарів. Бачила фотографії тої трагедії, але хотілося подивитися на все своїми очима.


Погода радувала – тепло і сонячно, а потім на декілька днів на нас опустився туман, стало похмуро, волого та майже нічого не видно.
Вже думала, що поїздку доведеться відкласти, аж раптом одного дня вже після обіду розвиднилося і я одразу рушила в дорогу.
Осінні краєвиди


Озимина
Поля


Дорога
А ось і ставок, спочатку здається, що там немає нічого особливого, потім ти заходиш далі і в тебе просто перехоплює подих. Так це красиво та ефектно виглядає на фотографії, а насправді дуже моторошне видовище.Великі купини по яких треба обережно рухатися, щоб не оступитися. Ближче до берега грунт вже сухий, а от ближче до середини, ще м’який і прогинається під ногами.


Чесно, мені в якийсь момент стало страшно. Адже саме завдяки необдуманій людській діяльності та бездумному ставленні до природи стаються отакі трагедії.


Поки що це лише одна водойма. Одна тут, інша там… А якщо уявити, що колись все навкруги може стати таким і від того просто йдуть дрижаки по тілу.
Нижче ще трохи моторошних фото.
Не будьте байдужими, думайте про навколишній світ навкруги, він не вічний і ці кадри є тому підтвердженням…
Tags: Менщина, Чернігівська область, путешествия
Subscribe

 • Крапка

  З цього року я завершую Проект 365, який почала з 2013 року. Тобто протягом чотирьох років я кожного дня брала до рук камеру і хоч щось…

 • 365 — грудень 2016

  В грудні я знову примудрилася захворіти, тому майже пів-місяця просиділа вдома(((( Розмальовувала фігурки та працювала над календарями, розробила аж…

 • 365 — листопад 2016

  В листопаді до нас раптово прийшла справжня зима, я знову захворіла, багато пекла, то пироги, то хліб. Побувала на двох презентаціях книг, розробила…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments