freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — жовтень 2019

На диво, в цьому місяці прочитала багато, хоч нібито і не було вже так багато вільного часу.


Олексій Волков «Мертві квіти»
Почала читати цю книгу в дорозі до Рахова, захопило, це така собі суміш медичного трилера з елементами детектива.
Головний герой несподівано успадковує будинок від дядька, якого вже давно не бачив. І все то нічого, але умови заповіту досить дивні – він має прожити в будинку рік, не змінюючи нічого всередині, щоб отримати спадок.
Тут і починається, дивні звуки на горищі, смерть розпорядниці заповіту, дивний килим на стіні, незрозуміла зацікавленість будинком різних людей з різними статками, звинувачення у вбивстві.
Які ж таємниці ховає звичайний здавалося б на перший погляд будинок?

Агата Крісті «Вбивство у Східному експресі»
Так я люблю почитати Агату Крісті і нічого, що вже по енному разу, український переклад вивчала вперше.

Валентина Мастерова «Так плакало дерево»
Була в Мені і мені дали почитати декілька книжок Мастерової, яка народилася на Чернігівщині. Встигла прочитати лише оцю невеличку збірку оповідань. Дуже хороші тести, легко читаються, про життєве, але досить таки сумні…

Брати Капранови «Кобзар 2000» soft
Оновлене видання, перечитую, бо вже читала старіший варіант. Історії з життя приправлені містикою. Цей том недаремно маркований як soft, тобто більш м’якіший, жіночий.

Дві наступні книжки однієї авторки, вона сама мені їх подарувала і підписала. Книжки невеличкі, читаються швидко і легко, а головне ці твори сповнені якоюсь добротою та теплотою, хоч є і драматичні оповідання.
Тетяна Череп-Пероганич «Бемуранг»
Це збірка оповідань про життя. В них є все: і боротьба, і любов, і трагедія, і віра в краще, і гумор. Мені дуже сподобалася книга, історії такі реальні, такі добрі і головне вони спонукають тебе до дії і роздумів про свої вчинки.

Тетяна Череп-Пероганич «Коли приходить любов, або щастя після нещастя»
Чудова книжка для школярів про перше кохання. І не важливо як тебе потріпала доля, головне не розчаровуватися і вірити, що є на світі добрі люди і справжня любов.
Мені навіть в моєму віці книжка сподобалася, а в шкільному я б від неї була просто в захваті.

Tags: книги
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • По іншу строну камери

  Зазвичай я знімаю фотосесії, і сама дуже рідко опиняюся но іншу сторону камери. А тут випала нагода трохи попозувати) Що головне для…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment