freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Сила підпису

Сьогодні нарешті відвідала виставку квест-музей «Сила підпису», що зараз проходить в галереї мистецтв «Лавра». Це ще одне творіння агентства Gres Todorchuk PR, а приурочений він п’ятнадцятиріччю юридичної фірми Sayenko Kharenko.


На перший погляд експозиція невелика, але дуже цікава та інформативна. Я, наприклад, прогуляла там більше трьох годин.


Весь простір поділений на тематичні зони, в кожній з яких можна пройти невеликий квест з 5 завдань. І так тут також багато інтерактивну, можна відкривати книжки, натискати кнопки, рухати важелі, брати слухавку телефону, доторкатися до портрету Гоголя, за допомогою віртуальної реальності перенестися до Іспанії і побачити відбитки долонь на стіні печери, який 13 тис років.


Я, наприклад, не знала, що угода підписана Україною у Біловерській Пущі, десь згубилася, тобто наразі ніхто не знає де подівся цей важливий для нас документ.
А чи часто ви читаєте користувацькі угоди на різних сайтах? Отож бо, а даремно) Вивчати стенди слід уважно, адже наприкінці подорожі на кожного чекає невелике опитування, за правильні відповіді вам дають наліпочку)
Словом, дуже раджу, виставку продовжили до 29 грудня, тож ще можна встигнути відвідати.
Працює вона з 11.00 до 20.00, вівторок вихідний, вхідний квиток 50 грн., щоправда вам доведеться заплатити на 3,5 гривні більше. Чому так? Бо з якогось дива квитки в касі ви купуватимете через Concert.ua, а тому маєте сплатити комісію.
Але це єдиний неприємний момент)
Tags: Київ, Мысли вслух
Subscribe

 • Кирилівський гай

  Останній часом я не так часто гуляю містом, хіба коли їжджу у справах, або на зустрічі. А Київ змінюється і ті місця, які запам'яталися тобі…

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments