freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Музей метро

В п’ятницю 13-го побувала в музеї метро. Раніше чула про цей музей, але працює він тільки у будні і потрапити туди можна лише у складі групи за попереднім записом. Тому звісно, що сам туди не виберешся, а тут клуб «Мандрияки» як раз йшов, то і я приєдналася)


Сам музей знаходиться на Політесі у приміщенні головного офісу метрополітену і складається з трьох кімнат з експонатами.


На перший погляд нічого особливого, але екскурсія перевершила мої очікування, було дійсно цікаво.


До того ж ми почули багато цікавого та корисного, про те як вести себе, якщо раптом потрапили на колію, де проходить струм, який ескалатор найдовший, як колись називалися станції метро та на макеті побачили, як піднімали вагончики метро на платформу станції Дніпро.
В музеї ми провели дві години, а в кінці ще й змогли зробити фотосесію з велетенським жетоном, карткою та приміряти головні убори працівників метрополітену.
Тож якщо буде можливість, сходіть до цього музею.
Трохи про те, як туди потрапити. Спочатку телефонуєте, дізнаєтеся про вільні дні та записуєтеся, ми записувалися за місяць. Якщо у вас немає групи, не біда, вас можуть приєднати до якоїсь групи, якщо та не проти. Далі за тиждень подаєте списки всіх учасників групи і приходите на екскурсію, остання безкоштовна.
Tags: Київ, Мандрияки, Музеї Києва
Subscribe

 • Абрикосове

  Цього року дуже чекала на абрикоси, не знала чи застану період достигання. А вони наче мене і чекали, як раз того тижня, як я приїхала, віддячили по…

 • Соняшники

 • В погоні за заходом сонця

  От чому так, коли ти вирішуєш сфотографувати захід сонця, то він завжди виходить якийсь не такий. То небо хмарне, то фарб не вистачає, то ще щось. А…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments