freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — грудень 2019

Останній місяць року, можна підбити підсумки – прочитано 45 книжок)))) Одні були невеличкі, інші гігантські, різних жанрів та авторів. Звісно багато чого ще залишилося на поличках, тож в новий рік з новою гостросюжетною книжкою))))


Валентина Мастерова «Смарагд»
Вже давно виявила, що романи, то не моє. Хоча мені дуже подобаються родинні саги, коли сьогодення переплітається з минулим.
Сама по собі книга хороша, легко написана, розповідає про життя циганського хлопчика Данила, якого доля закидає в Афганістан, а потім він стає священиком. Сумно і сіро, як наше повсякденне життя.

Андрій Усачов «Розумна собачка Соня»
Потрапила до моїх рук чудова дитяча книжка про собачку Соню. І я не втрималася, прочитала її, шикарна річ)))))

Брати Капранови «Паперові солдати»
Прочитала за 5 днів під час відпустки. Дуже цікаво та пізнавально. Я, наприклад, не знала, що один з художників Діснею – Біл Титла, що створив гномів Білосніжки, слоненя Дамбо, мав українське походження.
Дізналася ще про одну цікаву особистість – Ніла Хасевича, який був художником від Бога, мав змогу виїхати з України, але він залишився боронити рідний край своїми малюнками.
Дуже раджу. Особисто я дуже люблю отакі художні романи з історичною канвою, адже з них дізнаєшся багато цікавих фактів про Україну.

Віктор Драгунський «Денискины расcказы»
Якось ввечері пригадала, що в дитинстві я читати оповідання про Деніску, згадалося одне про шишки. Почала пригадувати ім’я автора, а потім захотілося перечитати. Звісно, що я вже не дитина, та й книга написана в радянські часи, тому деякі речі зараз вже не сприймаються, але загалом, вона мене порадувала так само як і в дитинстві. Смішні, сумні та життєві історії з життя хлопчика Дениса та його друга Вовки)))))

Мастерова «Суча дочка»
Продовжила читати Мастєрову, йшла вона дуже повільно. Наче й легко написано, наче й цікаво, але стільки страждань, суму, буденності, що аж настрій падає(((((
Книга для тих, хто любить повболівати за складну долю героїв та прожити з ними їх життя від юності до старості.
Tags: книги
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • По іншу строну камери

  Зазвичай я знімаю фотосесії, і сама дуже рідко опиняюся но іншу сторону камери. А тут випала нагода трохи попозувати) Що головне для…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments