freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Майстер-клас з гончарства

Взагалі 2019 рік особисто для мене став роком нових відкриттів та знайомств. Але знайомств не простих, а з хорошими людьми, що в нас час дуже таки важливо. Протягом року я була причетна до роботи такого собі клубу любителів подорожей «Мандрияки». Завдяки цьому змогла побувати в нових місцях, побачила багато чого цікавого та спробувала нові незвичні речі, такі як валяння та гончарство.
Признаюся чесно, раніше гончарство мене зовсім не приваблювало, так цікаво, але сама спробувати я не наважувалася.
І от перший візит на Менщину з Мандрияками і ми потрапляємо до гончарної майстерні Олега Луцука. Той візит був коротким, але це було щось неймовірне, до того ж я привезла звідти власноруч зроблений свищик, так він не був шедевром, але ж приємно, що в тебе таки щось вийшло))))
Потім був ще один короткий візит, потім ми поїхали на 4 годинний майстер-клас, але нам було мало. У майстерні Олега час летить непомітно, адже тут тобі раді, тут тобі покажуть і розкажуть всі тонкощі гончарства, тут ти повіриш в свої сили.
26 січня ми їдемо на великий майстер-клас до Олега, будемо ліпити, пробувати свої сили на гончарному колі, а в перерві погуляємо старовинним парком у Стольному.
Дуже рекомендую і запрошую! Приєднуйтеся, ви точно не пошкодує, що поїхали з нами)
Я давно не робила відеоролики та слайд-шоу, а тут довелося згадати навики. Вийшов отакий ролик з усього того матеріалу, що назнімала під час наших візитів до Олега.
Tags: Мандрияки, Менщина, Чернігівська область
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments