freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Майстер-клас з гончарства

Взагалі 2019 рік особисто для мене став роком нових відкриттів та знайомств. Але знайомств не простих, а з хорошими людьми, що в нас час дуже таки важливо. Протягом року я була причетна до роботи такого собі клубу любителів подорожей «Мандрияки». Завдяки цьому змогла побувати в нових місцях, побачила багато чого цікавого та спробувала нові незвичні речі, такі як валяння та гончарство.
Признаюся чесно, раніше гончарство мене зовсім не приваблювало, так цікаво, але сама спробувати я не наважувалася.
І от перший візит на Менщину з Мандрияками і ми потрапляємо до гончарної майстерні Олега Луцука. Той візит був коротким, але це було щось неймовірне, до того ж я привезла звідти власноруч зроблений свищик, так він не був шедевром, але ж приємно, що в тебе таки щось вийшло))))
Потім був ще один короткий візит, потім ми поїхали на 4 годинний майстер-клас, але нам було мало. У майстерні Олега час летить непомітно, адже тут тобі раді, тут тобі покажуть і розкажуть всі тонкощі гончарства, тут ти повіриш в свої сили.
26 січня ми їдемо на великий майстер-клас до Олега, будемо ліпити, пробувати свої сили на гончарному колі, а в перерві погуляємо старовинним парком у Стольному.
Дуже рекомендую і запрошую! Приєднуйтеся, ви точно не пошкодує, що поїхали з нами)
Я давно не робила відеоролики та слайд-шоу, а тут довелося згадати навики. Вийшов отакий ролик з усього того матеріалу, що назнімала під час наших візитів до Олега.
Tags: Мандрияки, Менщина, Чернігівська область
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments