freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — січень 2020

Почався новий рік і почався новий сезон читання)))) Ну що поїхали)


Софія Андруховия «Фелікс Австрія»
Давно хотіла почитати цю книгу, але все не доходили руки. А тут як раз напередодні прем'єри фільму «Віддана» за цим романом таки взялася за нього.
В принципі мені сподобалося, описи Станіславова, місцева говірка, трохи закручений сюжет, адже про деякі речі читач дізнається вже в самому кінці. Але я б не сказала, що ця книга бомба, адже більше одного разу читати її точно не стала б.
Що до фільму, то знятий він був повністю по роману, хіба що мені були незрозумілі декілька еротичних сцен на початку. Сподобалася кінцівка, бо в книзі вона якась непевна, читач сам має додумати, що ж буде далі зі Стефою.

Дорж Бату «Франческа. Повелителька траєкторій»
Чула про цю книгу, що вона бестселер і дуже популярна і от нарешті мені її дали почитати. Перше враження неоднозначне, адже тут немає закрученої сюжетної лінії. Це просто короткі історії з життя працівників НАСА. Все закручено навколо Франчески – сицилійської дівчини, яка не може і дня прожити без пригод, історії бувають сумні, бувають смішні.
Поступово, читаючи книгу, ти починаєш симпатизувати персонажам, перейматися їх справами і тобі хочеться знати, що ж нового приготував їм їх наступний робочий день. Але окрім цього у книзі багато цікавих фактів про сателіти, супутники, про можливість сексу у космосі та ще багато чого цікавого. Одними словами просто про ті речі, про які ми, звичайні люди, навіть і не здогадуємося.

Дорж Бату «Франческа. Володарка офіцерського жетона»
Продовження зайшло на ура, друга книга товща, але читалася швидко. По завершенню герої зротастають, стають досвідченішими, і отримують під свою опіку таких же божевільних стажерів, якими колись були і вони.
Сподобалася цитата, якою завершується книга: «Коли закінчується щось старе й звичне, починається щось нове, незвідане й цікаве».
Tags: книги
Subscribe

 • Крапка

  З цього року я завершую Проект 365, який почала з 2013 року. Тобто протягом чотирьох років я кожного дня брала до рук камеру і хоч щось…

 • 365 — грудень 2016

  В грудні я знову примудрилася захворіти, тому майже пів-місяця просиділа вдома(((( Розмальовувала фігурки та працювала над календарями, розробила аж…

 • 365 — листопад 2016

  В листопаді до нас раптово прийшла справжня зима, я знову захворіла, багато пекла, то пироги, то хліб. Побувала на двох презентаціях книг, розробила…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments