freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — лютий 2020

Ірена Карпа «Добрі новини з Аральського моря»


І ось нарешті я прочитала цю книгу, куплена вона була майже рік тому на Книжковому Арсеналі. Починала її читати раніше, але тоді треба було якусь іншу книгу терміново прочитати і я Карпу відклала. А там стільки персонажів і такий сюжет, що згодом довелося читати спочатку.
Скажу одразу, ця книга це дійсно щось більше ніж попередні твори Карпи і значно товща))) Я от її цілий місяць читала.
Чотири головні героїні, зовсім різні за віком, характером та родом занять, але всі вони українки, які живуть у Франції і так чи інакше між собою перетинаються. Починається все з фіналу, ми одразу дізнаємося про смерть однієї з дівчат - феменки Маші. А потім плівка відмотується назад і ми поринаємо в життя кожної з них, дізнаємося що пережила кожна з жінок до того рокового дня.
Як на мене, в книзі багато моментів списаних з самої Карпи. А ще в книзі багато описів Парижу, думаю її дуже цікаво читати тим, хто бував у Франції і знає описані в романі місця.
Убивцю не розкриваю, бо не цікаво буде читати. Тільки скажу, що будьте уважні, бо можливо близькі вам друзі насправді не такі вже і добрі і бажають вам зла.
Читати однозначно, хоча чоловікам би не порадила)
Tags: книги
Subscribe

 • Закарпатське макро

  Продовження посту про різнотрав'я Карпат. Цього разу макро)

 • Карпатське різнотрав'я

  Вже бувала в Карпатах влітку, але якось не звернула увагу на скільки тут гарно і скільки всього цвіте. Нижче трохи фотографій квітів, які…

 • Дорога додому. Кременець

  В Кременці бувала, але вже досить давно. Пам’ятаю, що мене дуже заворожило це місто в долині з центральною вулицею вздовж якої знаходяться…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments