freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прогулянка Голосіївським лісом

Голосіївський ліс я люблю, але буваю там не так часто, а відповідно і орієнтуюся не так і добре. Тому коли на передодні карантину випала нагода походити тими місцями з місцевою людиною з радістю погодилася.


Почали від першого корпусу НУБіПу, дійшли до Голосіївського монастиря.


Останній раз я тут була давненько, з того часу чимало змінилося, розбудувалося. Таке враження, що перед тобою не монастир, а ціла фортеця, ну де ви ще такі мури бачили, а може так воно і є)))


Майже елітне житло, напевно апартаменти для паломників.


Далі рушили на Китаєво. Дорогою зазирнули до копанки з холодною водою, де нам обіцяли голих чоловіків)))) Так, вони там були)))


Весна, купа парочок качок.


Проходимо через Мишоловку


В Китаєво квітнуть проліски та ряст.
До печер не йду, бо бувала там вже неодноразово і більше не тягне.


Далі рушаємо гірками в сторону Пирогово


Сміттєзвалище
Трошки порушуємо, потрапляємо на територію Пирогово через дірку в паркані. Але оскільки вже почав діяти карантин, ще легка його форма, то нас ніхто не займає і ми без проблем трошки гуляємо музеєм.
Всіма улюблені Карпати


А це Полісся.


Шукаю найстарішу церкву Менщини – Миколаївську, перевезену до музею. На карті, що на стенді її ще не позначено, але я її знаходжу, хоча одразу і не скажеш, що це вона. Церкву обшили новою деревиною, щоб краще зберегти її.
Тепер трохи інформації.
Дерев’яна Миколаївська церква була збудована у 1763 році у селі Городище Менського району. Поступово святиня занепала, в селі збудована нова Михайлівська церква. Від повної руйнації храм було врятовано у 2016 році, коли його перенесли до київського музею. Завершили його відбудову лише у 2018 році, і тепер він виглядає ось так)


На цьому наша подорож завершилася, сподіваюся, що коли все трохи владнається, я ще повторю прогулянку Голосіївським лісом, тим паче там ще так багато неходжених стежок)
Tags: Київ, Мандрияки
Subscribe

 • Київ, спека, Чорнобиль

  Київ зустрів спекою, пилом, здертим асфальтом, понівеченими газонами та відсутністю гарячої води, а ще скасувалися заплановані зустрічі та плани.…

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments