freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — березень 2020

Настрій був фіговий, та ще й карантин, тому в основному читалося, а ніж робилося щось так. Адже книги та карколомні сюжети трохи відволікають)


Леонід Кантер та Павло Солодько «З табуретом до океану»
Я дивилася фільм «Людина з табуретом» і він мені сподобався. А тут до рук потрапила книга, яка описувала оту подорож з табуретом до Атлантичного океану. Читати було цікаво, по-перше, відкриваєш незвідані для себе території, по-друге, відчуваєш захоплення цими людьми, які знайшли в собі сили вирушити в таку експедицію та ще з маленькою дитиною, а дорогою зачатb ще одну і народити її на островах Вогняної Землі. Книга спонукає до дій, надихає повірити в свої сили і заохочує до подорожей. Але, на жаль, зараз через епідемію навіть звичайні прогулянки стали розкішшю.

Владислав Івченко, Юрій Камаєв «Стовп самодержавства або тринадцять справ Івана Карповича Підіпригори»
Нове перевидання першої книги, написаної цим чудовим дуетом. Що змінилося? Додалися нові історії, деякі старі зникли, або були відкориговані, вирівнялася сюжетна лінія, яка стала плавно підводити до наступної книги про Івана Карповича. Словом як завжди класно, а хто полюбляє книги з серії про найкращого сищика, то однозначно читати.

Владислав Івченко, Юрій Камаєв «Стовп самодержавства, або 12 справ Івана Карповича Підіпригори»
Прочитавши перевидання, мені стало цікаво порівняти його з першою книгою і я беруся за неї. Так, деякі історії з неї зникли, деякі були переписані. І звісно ж кінцівку просто не могли не змінити, бо тоді б збивалася б вся послідовність серії.
До речі пригодницька література саме те, що варто читати в часи карантину, заспокоює і відволікає від дурних думок))))))
Tags: книги
Subscribe

 • Оболонь та мурали

  Люблю я мурали, до того ж роздивляння гарних вуличних малюнків, можна прирівняти до відвідування галереї Про мурали Оболоні я вже писала…

 • Маленька магія

  Нова робота Олександра Корбана "Маленька магія" під шляхопроводом на перетині Богатирської та Лугової. Мурал з'явився наприкінці березня, а його…

 • Панорама Києва

  Цей мурал на Оболоні вже старенький, створений ще у 2005 році, і я вже його бачила. А нещодавно оновила спогади і він мене вразив по-новому. Дійсно…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments