freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — квітень 2020

В квітні прочитала багато – 7 книжок. Місяць був не з легких, багато неприємного було, тому порятунок шукала в літературі. Я з головою поринала в той інший світ, тим самим тікала від поганих новин та власних проблем.
Отож про те, що встигла прочитати


Емма Доног’ю «Кімната»
Це був безкоштовний подарунок від видавництва Vivat. Пишуть, що це світовий бестселер, тому було цікаво почитати. Початок не дуже то захопив, адже розповідь йде про жінку з хлопцем, які живуть в кімнаті, про їх повсякденне життя. Потім, додається трохи адреналіну, бо ти розумієш, що головну героїню викрав якийсь маніяк багато років тому і з того часу вона тут в кімнаті, де народила сина. Потім буде їх втеча і складна адаптація до повноцінного життя. Насправді книга важка, мені навіть якісь жахіття снилися. Непогано, але все таки не моє.

Анна Хома «Терези»
Про цю книгу читала раніше позитивні відгуки і от нарешті взяла в руки почитати. Досить цікавий закручений сюжет, розслідування, відголос давньої трагічної історії в Славському, деталі якої розкриваються лише наприкінці. Цікаво, динамічно, до того ж почерпнула трохи корисної інформації про аптечну сферу України)))) Словом раджу)

Іван Байдак «Тіні наших побачень»
На перший погляд книжка незрозуміла, збірка оповідань про стосунки між чоловіком та жінкою, роздуми про життя. Але то спочатку, потім мене затягує, дуже багато корисних речей, роздумів, іноді навіть порад, адже якими б різними ми не були, всіх нас турбують одні і ті ж проблеми, всі ми хочемо бути щасливими і щоб нас любили. На той момент книга мені стала дуже в нагоді, навіть в чомусь мене трохи підтримала)

Андрій Кокотюха «Називай мене Мері»
По старій пам’яті взяла почитати Кокотюху і в котре переконалася, що останні його книжки зовсім мене не чіпають, прості сюжети, герої, колишні менти, чомусь не викликають співпереживання. Банальна бандитська історія. Непогано, але є книги, які варті більшої уваги.

Богдан Коломійчук «Небо над Віднем»
Комісар Вістович мені більше припав до душі ніж Клим Кошовий Кокотюхи. Почала з «Неба над Віднем» та «Останньої справи Вістовича». Читається на одному диханні, проковтнула ці два оповідання за пару днів.

Богдан Коломійчук «Готель Велика Прусія»
Дуже сподобалася і наступна книга. Тут описано ще молодого Вістовича, його доля заносить до Берліна на порятунок своєї колишньої дружини. Історія виявилася дуже непроста. Любителям детективів раджу.

Богдан Коломійчук «Король болю»
Це пригодницький роман Коломійчука. Спочатку мені не зайшло, часи правління Сігізмунда Августа, монахи, а потім я розпробувала цей роман. Є в ньому і пригодницькі моменти і містичні, до того ж добре описано і Польщу і Львів тих часів. Тож можете почитати)
Tags: книги
Subscribe

 • Київ, спека, Чорнобиль

  Київ зустрів спекою, пилом, здертим асфальтом, понівеченими газонами та відсутністю гарячої води, а ще скасувалися заплановані зустрічі та плани.…

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments