freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Неочікувано

Ми часто не помічаємо і не знаємо про прості речі, які знаходяться поряд. Ми можемо жити у великому місті і не знати про якість цікаві місця, не цікавитися історією свого району, або селища. Адже то все здається таким нецікавим, коли є щось розкручене і популярне.
На карантині є час поглянути на життя під іншим ракурсом, навчитися цінуватити прості речі, шукати цікаві речі поряд з собою.
Я вже потроху виходжу на вулицю, а тому вирішила пошукати стріт-арт в своєму районі – розписані стіни, під’їзди.


Під час однієї з прогулянок знайшла розписаний під’їзд, а там окрім соняхів помітила меморіальну дошку. Підійшла ближче, прочитати, виявилося, що в будинку по вулиці Каштанова 14Б мешкав журналіст В’ячеслав Веремій, він загинув під час Майдану у лютому 2014 року, його застрелили на Великій Житомирській.


Не знала і навіть ніде не читала, що Веремій жив отут, зовсім поряд через дорогу від мого будинку. Жив з 1987 року, навчався в сусідній школі.
Так склалося, що до мене підійшла жінка, поки я розглядала табличку, стала розповідати про В’ячеслава, виявилося що це його мати. Жінка і досі згадує сина зі сльозами на очах. До того ж вона робить все, щоб пам’ять про нього не стерлася, видала книжку з оповіданнями сина.
Отакою видалася моя прогулянка Троєщиною, пішла шукати мурали, а повернулася до дому з новими знаннями та книгою. Це вже сторія, спробую доторкнутися до її сторінок.


Tags: Київ, Мысли вслух, троєщина
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments