freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Про медицину

Не так страшний короновірус, як наша медицина.
Цього року на власні й шкірі відчула всі переваги нашої медичної системи та лікарів. Суть в тому, що лікарі є різні, одні справді прагнуть допомогти, врятувати, а інші прагнуть лише грошей. Але ж людське життя і здоров’я – це не погано надана послуга чи неякісно виготовлений товар, це щось значно більше.
Один лікар довів мене до такого стану, що я вже була справжнім зомбі, ще б якийсь час з її все добре і не відомо чим би для мене все закінчилося. Проте мені пощастило на хорошого лікаря і чудового хірурга і це в період хаосу і карантину.
А от моїй родичці не поталанило, здавалося б проста операція, але щось зробили не так, довелося виправляти, тижні в реанімації, повна безвихідь і головне без грошей ти нікому не потрібен.
Не дай боже хворіти і потрапляти в наші лікарні, бо ймовірність того, що вам попадеться гарний лікар не така й висока.
Всім здоров’я і бережіть себе.
Tags: Мысли вслух
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments